Всім відомо, що параметри краси і фігури жінок - явище, яке змінюється з роками. Зараз ми живемо в такий час, коли великий розмір грудей став ідеалом. бачачи володарку великих грудей, люди задивляються, захоплюються, навіть заздрять. Але не кожен замислюється, чи дійсно це такий величезний плюс? Адже зберегти хорошу форму великих грудей дуже складно, а для власниць невеликих розмірів втрата пружності грудей стає нерозв'язною. Як же перевірити пружність грудей?

Є нескладний спосіб перевірки, що показує міру пружності жіночих грудей. Необхідно взяти простий олівець і, підклавши його під груди, подивитися, що саме з ним відбувається. У разі, якщо олівець миттєво падає - пружність грудей в нормі, але буває, що олівець зберігає своє становище тримається завдяки складці під грудьми, це означає, що у вас перша ознака того, що час вирішувати цю проблему.

Правила, які допомагають зберегти пружність грудей:

Відсутність будь-яких дієт
Організму потрібно певну кількість їжі в день, тому дієти повинні дотримуватися з розумом. Адже спочатку худне ваші груди, а потім вже стегна і талія. Є кілька рішень цієї проблеми - намагатися не поправлятися, любити себе в такій формі, як ви є або ж сидіти на простих дієтах, які позбавляють на 10 кг протягом 5 днів.
харчування шкіри
Адже всі жінки розуміють, що сухість шкіри сприяє старінню. Це стосується не тільки обличчя, шиї, але і грудей. Ось чому для грудей потрібно регулярне зволоження для збереження пружності. Візьміть крем, який зволожує (дуже добре, якщо крем буде призначений спеціально для грудей, тому що це додасть дію підтяжки). Використовуйте його по 2 рази в день. Крем наноситься від низу до верху, торкаючись легко до грудей. Не можна розтягувати шкіру.
зручний бюстгальтер
Бюстгальтер відповідає не тільки за зовнішній вигляд грудей, а й за її пружність в цілому. Вибирати бюстгальтер потрібно відповідально, що не купувати білизну, яке вам тісно, тому що в такому випадку порушується кровообіг. Але слід пам'ятати, що і занадто вільні бюстгальтери теж не підійдуть. Таким чином, для збереження пружності вашої грудей в першу чергу необхідно подумати про правильний вибір бюстгальтера і про час, коли їх вже потрібно міняти.
Чи не сутулитися
Здоров'я спини безпосередньо залежить від того, чи правильна постава в людини. Треба сидіти рівно, з піднятою головою і розправленими плечима. Дотримуючись такого правила, ви завжди будете відчувати себе впевнено, а груди автоматично піднімається. Якщо такий стан буде для вас звичайним, то ви збережете пружність грудей надовго.
Фізкультура для пружності грудей
Потрібно робити вправи як мінімум 10-15 хвилин кожен день. У такому випадку ви зможете здобувати красиві бюстгальтери і купальники, які підкреслюють ваші достоїнства.
Робіть такі вправи:
- піднімайте плечі і груди, лягаючи на живіт (кисті рук повинні бути на плечах), а голову закидайте назад (робити 10-15 разів);
- стоячи обличчям до стіни, потрібно протягнути руку (відстань витягнутої руки). Стиснувши долоні в кулаки, придавлюйте їх до стіни (повторювати 15 разів);
- притиснувши лікті до тулуба, покладіть долоні під груди пальцями вгору. Напружуйте верх тулуба і руки, притуляючи долоні (5-8 разів).
Контрастний душ
Про те, що необхідно приймати контрастні душі, про їхню користь для всього організму в цілому і для грудей зокрема, говорять всі лікарі. Контрастний душ (включаючи то гарячу, то прохолодну воду) і просто процес обливання за допомогою холодної води після ванни сприятливо впливає на стан здоров'я. Температуру води потрібно зменшувати кожен раз, відчуваючи себе при цьому добре. Так що, щоб зберегти пружність грудей, необхідно приймати якісь дії навіть в домашніх умовах. Ці дії не заберуть у вас багато часу і сил.
Корисні маски
Щоб дізнатися рецепти масок, які сприяють пружності грудей, потрібно пошукати статті, книги, запитати у знайомих. Є кілька варіантів: придбати подібну маску або ж застосувати те, що вже є у вас. Можна взяти яйце, сир, масло оливкового дерева і перемішати це. Потім намазати все на груди, залишивши на 20 хвилин. дуже корисні маски на основі меду і сметани.
Сон на спині і боці
Звичайно, це правило не сподобається тим, хто любить спати на животі, але для збереження пружності грудей потрібно спати на спині або на боці. Сон на животі негативно позначається на форму грудей і сприяє появі непривабливих зморшок.
Відмова від сонячних ванн
За допомогою сонця ми стаємо засмаглими, але для грудей сонячні ванни ніколи не приносили користі. Не варто, звичайно ж, зовсім відмовлятися від цього процесу, але тривалий час перебувати під сонцем категорично не можна. Сонячні промені сушать шкіру, через що вона стає менш еластичною, а груди менш пружною. Якщо ви не користуєтеся захисним кремом, потрібно закривати груди від сонця.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для проведення різних процедур молодості і краси!