В молоді роки нам всім здається, що до 40 років, тим більше до 50 ще так далеко, що хто його знає, може вони і взагалі не настануть. Ми, чомусь думаємо, що ми завжди зможемо залишатися молодими, красивими і здоровими. Але, час невпинно біжить вперед, і ось нам вже 40 ...

життя то стала більш спокійним і розміреним, але свої особливості в ній все-таки присутні. Відчуваємо то ми себе на 20, а ось виглядом ... Для багатьох цей факт - це шок. Більш від цього ми лякаємося перших зморшок. Але крім жінок їх ніхто і не помічає. Коли ж вікові відмітини збільшуються, то жінки їх сприймають більш по-філософськи.

Кудись зникла легкість у ході, хоча і зведеного часу ніби й більше. Кудись здоров'я дівається ... Почалося нічне серцебиття і пітливість, гарячі "припливи", набагато важче ми збираємося з думками, не можемо зосередитися. З'являються набряки, безсоння, все частіше повалятися болю в різних місцях. На жаль, це не казка - а страшна реальність, реальність тієї жінки, яка в молодості не могла приділити увагу до себе. Але миритися з такою ситуацією не варто, а навпаки, спробувати зупинити час.
Кожна жінка завжди бажає мати гарний настрій і бути тягарем дл своїх близьких. По-перше, щоб це здійснити - побільше рухів. Нерухомий спосіб життя призводить до того, що ви буде більше прикуті до крему або ліжку, ніж будете створювати всі умови для того, щоб втрачати кальцій і розвивати остеопороз .
Збалансоване харчування. Ваша їжа повинна бути багатою на кальцій. Його можна знайти в сирі, кислому молоці і сирі. Не захоплюйтеся тваринними жирами і вуглеводами. Не вживайте багато кави, алкоголю, міцного чаю і солі. Від них кістки стають більш крихкими. Припустимо споживати невелику кількість алкоголю, щоб знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Не паліть!

Як хочеться, щоб активність, привабливість і здоров'я жінки, не покидало її до останніх днів. Пам'ятайте, на світло ми народилися жінками, а це значить, що ними ми повинні залишитися до останніх днів.
Прийнято вважати, що краса - це відображення здоров'я . Вільного часу у нас зараз багато, так приділіть його свого здоров'я і красу. У 40 років ваш організм починає зношуватися, стоншуються стінки кровоносних судин. Уже важче стає займатися рухомим видом спорту, але гімнастикою можна займатися кожен день. Намагайтеся більше ходити, плавати. Ті, хто є прихильником системи «фен-шуй» впевнені, що вою життя можна запрограмувати. Іншими словами, в залежності від думок людини - хороших чи поганих - то з ним і відбувається.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!