Декоративна косметика, часом з нею так складно розлучитися, навіть коли вона більше нагадує гіпс і замазку з характерним технічним «ароматом». Частенько, ми, не дивлячись на сльози, продовжуємо наносити «типу» туш на вії, покриваємо особа «як би» пудрою, а губи наполегливо покриваємо шаром «начебто» помади. Що ж це: чи не якісна декоративна косметика або, все ж, це просто завершення її терміну придатності? А ось останнє, як раз і вірно, а значить, пора зробити «апгрейд» косметички. Щоб уникнути покупки неякісної косметики, слід купувати її в косметологічних салонах, де ви заодно зможете позалицятися за своєю шкірою, користуючись косметологічних обладнанням.
Про те, що кожне косметичний засіб, яке б натуральне воно не було, містить консерванти - речовини, завдяки яким ці самі кошти зберігаються. Але з плином часу, ці речовини руйнуються, а разом з цим починають псуватися косметичні засоби. І чим вище температура, при якій зберігаються косметичні засоби, тим швидше процес руйнування консервантів, а значить, тим коротше життя косметики.
Знаючи всі ці процеси і розуміючи важливість «свіжості» косметики, більшості з нас все ж важко розлучатися з улюбленими засобами. Хіба мало, а раптом такий відтінок помади або тіней вже не випускається, або він дуже рідкісний і представлений не в кожній марці. А можливо це банальна ощадливість, що межує зі скнарістю? Не залежно від причин - вагомих і не дуже, перемогти має розуміння, що пора оновити «одяг для особи».
Те, що прострочена косметика не виконує свого призначення - це одна сторона медалі, а ось те, що така продукція може негативно вплинути на здоров'я - це друга, більш важлива сторона медалі. Навряд чи когось порадують висипання після пудри і лущення після помади ...
Щоб уникнути і запобігти негативним наслідкам від використання прострочених коштів, необхідно знати про їхні терміни придатності, які не однакові і залежать від консистенції і складу продукту. І, звичайно ж, своєчасно оновлювати арсенал.
І так, рідкий тональний крем - його термін придатності не більше двох років. Ознаками того, що йому «наказано довго жити», є не приємний запах і зміна його консистенції. Позбавляйтеся від такого засобу без докорів сумління.
Твердий тональний крем в тому числі стіки і олівці - вони придатні максимум три роки. Ознаками непридатності кошти є зміна його текстури - воно може перетворитися в суху «вапно» або ж нагадає пузиряться масу . Така основа погано наноситься і більше нагадує замазку, ніж тональний покриття. І цього достатньо, щоб розпрощатися з «тоналкою». А що б засіб вірно служило весь свій термін - зберігайте його при кімнатній температурі, щільно закривши коробочку.
Губна помада - вона з ряду довгожителів. Термін її служби - три роки. Протягом цього часу вона доглядає за шкірою губ, легко наноситься, приємно пахне і так далі. А ось якщо вона «веде» себе зовсім по іншому, значить, термін її служби завершений, і пора сміливо її ліквідувати. зберігати помаду рекомендується в холодильнику - стабільна і холодна температура - відмінні умови для збереження якості продукту.
Компактне покриття - тіні, пудра, рум'яна - зберігаються три роки, після чого видозмінюються і втрачають свої якості. Пов'язано це з тим, що такі продукти наносяться пензлем безпосередньо на шкіру, після чого на кисті залишається шкірний секрет, що провокує утворення бактерій в косметичних засобах. Тому, все кисті рекомендує обробляти після кожного використання або, хоча б, один раз в два дні. Таким чином, компактні засоби прослужать довше.
Туш для вій - мабуть, сама, вразлива і не відрізняється тривалість зберігання. Її служба обмежена трьома місяцями. І ніяких варіантів! Причиною такої нетривалої життя, є постійний контакт з повітрям, що провокує утворення інфекцій і бактерій, які викликають алергічні реакції на очах, аж до сліпоти. Що б зберегти туш в кращій якості, фахівці рекомендують правильно її «діставати»: пензлик необхідно викручувати, а не штовхати «туди-сюди». Це мінімізує доступ повітря і утворення бактерій.
І на «закуску» - самі довгограючі засоби , Якими є контурні олівці. Їх термін служби - практично не обмежений. Якщо немає специфічного запаху, і вони як і раніше легко наносяться - сміливо використовуйте їх скільки душі завгодно!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!