Непривабливий колір обличчя і ознаки втоми напередодні свята - це не проблема в тому випадку, якщо ви знаєте які вітаміни і в якому випадку вони необхідні в цей час.

Забороніть мітинг радикалів

Який би не був чудесним ваш зволожуючий крем , Ви завжди його зможете зробити кращим і корисніше. В цьому випадку, ваша шкіра вам скаже тільки величезне спасибі.

Принцип дії

Гордість фірмової знахідки марки Dr. Sebagh - це збалансований вітамін С в капсулах. Особлива текстура цієї знахідки дуже легко перетворюється в крем і дуже швидко доходить до клітин шкіри. А ось вже як його використовувати - вирішувати тільки вам.

плюси

До тих пір, поки у вас всередині відбувається боротьба з активними радикалами, тон вашої шкіри буде вирівняний і яскравіше.

мінуси

Якщо випадки особливо запущені, то вам краще особисто зустрітися з доктором Себа - «Королем ботокса».

поліпшити кровообіг

Нашу шкіру краще підгодовувати систематично вітамінами, а не в екстремальному порядку. Вам слід це робити як зсередини, так і зовні - користуйтеся кремами Helena Rubinstein C-Genius, і пийте аскорбінову кислоту.

Принцип дії

У складі крему є вітамін С і марганець, які, на подобі мікроіньекцій, зможуть стимулювати кровообіг і постачати киснем тканини.

плюси

Формула крему містить ферменти, які легко знімають верхній шар відмерлих клітин. Вони прекрасно замінюють засіб для пілінгу, а це економить не тільки гроші, але і час.

мінуси

Для того щоб ви змогли отримати видимий ефект, вам знадобиться деякий час.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!