Всі ми прекрасно знаємо що нашому організму потрібні вітаміни, від цього залежить наше здоров'я, зовнішній вигляд і здоров'я волосся, нігтів а особливо шкіри. Багато біжать в аптеку і купують гору вітамінних препаратів, деякі просто купують дорогу косметику . Але простіше ж прислухатися до свого організму і точно знати чого йому не вистачає, і просто додати ці вітаміни з харчуванням. Зауважте немає таких пігулкою які можна було випити і ваша шкіра відразу ж і на довго сяяла здоров'ям. Над своєю шкірою і її здоров'ям потрібно постійно працювати.

Давайте спробуємо дізнатися без яких вітамін шкіра не виглядає здоровою і красивою.
Ознаки що хватки вітамінів:
1. авітаміноз;
2. вугрі нестача вітаміну В;
3. червоні плями - вітамін В і А;
4. дерматіти- вітаміни В2 В3 В6;
5. екземи - вітаміни В і А;
6. при довго не загоюються ранах- К, С, D;
7. при респіраторних болезнях- вітаміни В3, С, А;
8. при перхоті- вітаміни В;
9. при ламкості нігтів і випаданні волосся-Вітаміни групи В і С.
10. сінякі- вітамін С.

З вітамін:
Один з найвідоміших вітамінов- і знають його як аскорбінову кислоту. Прі не достатку цього вітаміну організм погано чинить опір до потрапляння в нього інфекцій. Так само має не мале значення в правильному обміні речовин. При нестачі вітаміну С посиляться пігментації на шкіри, і посилюється ламкість суглобів. Вітамін С є антигістамінним препаратом, причому найсильнішим. При прийомі ударних доз вітаміну С поліпшується стан при лихоманки, і харчових алергіях. Для стабільно потрапляння вітаміну С в організм з'їдайте в день 2 апельсини або 4 середніх яблука.
Які продукти багаті цим вітаміном: лимони, смородина, апельсини, яблука, цибуля, картопля, буряк, ріпа, редиска, перець, горошок, кабачки, петрушка, кріп, шпинат, хрін. Врахуйте що він руйнується при варінні, так що бажано продукти їсти сирими.
При надлишку бувають, пронос, свербіж на шкірі, так само можуть образовуватся камені в нирках.
А вітамін:
Він міститься жирах тваринного походження. При його НЕ достатку в 80- е роки це призводило до інсультів та інфарктів. Що ми бачимо в наш час, ми почали вживати знежирене молоко, масло замінили маргарином, а вершки не зрозуміло якого походження. І як думаєте це добре. У цих себе просто виснажує вітаміном А.
Його недолік може привести до сухості шкіри так як вітамін А відіграє важливу роль в кератозі, і шкіра починає грубеть, лущиться.
Він міститься в: риб'ячому жирі, в маслі, жовтках, печінці, а також в таких овочах: цибулі, буряку, моркві, абрикосах.
В5 вітамін:
В5 стимулює наші тканини, і грає величезну роль в окислювально-відновних процесах нашого організму. при нестачі нікотинової кислоти це супроводжується свербінням шкіри і знижує захисні функції нашої шкіри. Міститься в різних видах м'яса, а особливо в свинині, телятині і курячому м'ясі; пивних дріжджах, пшеничних висівках, молоці, сої, арахісі.
Е вітамін
Е дуже важливий для правильного обміну речовин в нашому організмі, і для того, щоб наша шкіра виглядала молодою та здоровою. Вітамін Е потрібен для підтримки здоров'я і нормального роботи всіх систем нашого організму. вітаміну Е є в таких продуктах як: насіння соняшнику, кукурудзяна олія, мигдаль, арахіс, шпинат, буряк, рис, зелені рослини (петрушка, цибуля, кріп, щавель і т.д.) а так само в молоді паростках злакових.

Також на вашу шкіру може і впливати навколишнє середовище, але почніть її оберігати вже зсередини. Правильний підхід до харчування запорука вашого здоров'я і це вам я впевнена під силу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!