Багато жінок, яких природа не наділила смаглявим, засмаглим відтінком шкіри мріють зберегти літню засмагу якомога довше. Але через пару місяців шкіра знову набуває свій природний відтінок. Доводиться вдаватися до різних методів, починаються походи в солярій і використання різних кремів і лосьйонів, які надають шкірі смаглявий відтінок на якийсь час. А шкідливо їх використання? Яку вони приносять користь нашій шкірі?

Засмага - захисна реакція організму на вплив сонячних променів. Наша шкіра починає виробляти особливий пігмент- меланін. Саме він надає нам бажаний, шоколадний відтінок. А ось при використанні автобронзірующіх засобів цей результат досягається по-іншому. До складу цих кремів входять особливі речовини, які при попаданні на шкіру вступають з нею в хімічну реакцію. Після цього через 1-2 години вона темніє, а через тиждень верхні частинки шкіри злущуються.

Зараз до складу таких кремів входить безліч корисних, поживних, зволожуючих і доглядають речовин, які покращують зовнішній вигляд нашої шкіри, наприклад, вітамін Е (Вітамін краси), екстракт ромашки, алое вера, календули, різні фруктові кислоти і вітаміни.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!