Все, что вы хотели бы знать о гиалуроновой кислоте Останнім часом розмови про гіалуронову кислоту не вщухають. Деякі хвалять гиалурона, а інші відгукуються про цю речовину вкрай негативно і абсолютно не вірять в те, що ця речовина здатна омолодити шкіру. Крім того, багато жінок бояться побічних явищ від застосування гіалуронової кислоти. Не дивлячись на все це, гіалуронова кислота присутня в складі препаратів для проведення мезоін'екцій. У даній статті ми спробуємо розібратися в тому, де застосовується гіалуронова кислота і яких результатів можна досягти за допомогою цієї речовини.

Чи не вдаючись до складних біологічних термінів, можна сказати, що гіалуронова кислота - це базовий компонент всіх рідин в організмі людини . Дана речовина міститься також в людській слині, суглобової рідини, шкірі, кістках і навіть в яйцеклітині. Крім того ця речовина виробляється клітинами сполучної тканини, а саме, фибробластами . У людському організмі гіалуронова кислота становить 15 мг. Більша частина цього обсягу зосереджена саме в шкірі. В організмі людини гіалуронова кислота несе відповідальність за збереження вологи в міжклітинному просторі. Ця речовина бере активну участь в регенерації тканин і дозволяє зберігати еластичність і пружність шкірного покриву.

Виявили цей компонент в ХХ столітті , А виділили гиалурона з склоподібного тіла ока. Через деякий час гіалуронову кислоту стали добувати з гребенів півня і риб'ячих гребенів. У видобутку цієї речовини допомагають спеціальні біотехнології. У косметології широко використовується не тільки кислота тваринного походження, а й синтезована. Не менш популярний гиалурона і в медичній галузі. Тут лікарі застосовують гиалурона при проведенні офтальмологічних операцій і для регенерації хрящоподібних тканин. У створенні ендопротезів гіалуронова кислота відіграє не останню роль.

Застосування гіалуронової кислоти в області косметології
Корисні властивості гиалурона не могли не помітити і косметологи, які сьогодні активно використовують дану речовину для проведення косметологічних процедур . Речовина відмінно поєднується з зволожуючими кремами, лосьйонами і масками. Виробники косметичних засобів також включають гиалурона до складу помад і сонцезахисних кремів. Косметика, в якій міститься гіалуронова кислота, робить шкіру більш м'якою і надає кожному покрову еластичність. Крім того, речовина відмінно справляється зі зморшками і сухістю.

Основна мета гиалурона - проникнути всередину шкіри разом з косметичними засобами і посилити їх дію. Висока ефективність речовини відзначається при підшкірному введенні. Багато косметичних салонів пропонують своїм клієнтам мікроін'єкції з препаратами гиалурона. Речовина також входить до складу сумішей для мезотерапії і контурної пластики. Саме ін'єкції гиалурона глибоко зволожують шкіру і позбавляють від дрібних зморшок.

Речовина здатна уповільнити процеси старіння , Повертає шкірі молодість і здоровий блиск. Уже перше застосування речовини значно покращує стан шкірного покриву. Після такої процедури шкіра набуває красивого і здоровий відтінок і стає свіже.

Сьогодні косметологи пропонують своїм клієнтам і Безін'єкційна варіант введення гиалурона під шкіру. Виконується ця процедура за допомогою косметологічного обладнання, а саме, за допомогою ультразвуку. Саме цей апарат підсилює проникнення речовини в глибокі шари дерми. Ще одна методика, що дозволяє ввести речовину без ін'єкцій - лазерна біоревіталізація .

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!