Як не дивно, але дуже дієвим методом в боротьбі з передчасним старінням шкіри обличчя, є лід. Але лід не той, який ми зазвичай застосовуємо для охолодження напоїв, а особливий, косметичний лід, в якому додані найрізноманітніші трави: м'ята, ромашка, зелений чай, шавлія, звіробій, липовий цвіт, череда, подорожник, шавлія, кропива. Саме так пишуть бабусині рецепти, і саме так рекомендують сьогоднішні косметологи.

Для того щоб зменшити кількість зморшок на шкірі, що в'яне, рекомендується використовувати лід з кульбаб.

молоді листя кульбаби і напіврозпустилися бутони (500г) потрібно пропустити через соковижималку. Додати туди 1 ст. л рослинного масла (краще оливкового). Все добре змішати, розлити по формах і заморозити.

Як же цей лід готувати?

Закип'ятити мінеральну негазовану воду, туди додати потрібної вам трави, накрити на 5 хвилин і почекати до охолодження води . Отриманий настій розлити по формах і заморозити.

Найкраще використовувати кубики 1-2 рази на день. Обтирайте обличчя круговими рухами по шкірних лініях, не забувайте захопити область очей. Контакт зі шкірою повинен бути до 5 секунд, щоб не викликати ефект побледнения. Протирати шкіру необхідно до повного розчинення кубика і залишити шкіру вологою для того, щоб вона змогла ввібрати приготований настій.

полуничний лід

Ви можете приготувати полуничний лід, заморозивши її сік. Після цього таким кубиком необхідно масажувати шкіру обличчя і такий сік залишити на обличчі на 20 хвилин. Тільки після закінчення цього часу змийте все холодною водою і нанесіть живильний крем. Даная процедура чудово освіжить і тонізує будь-який вид шкіри, запобіжить процес старіння.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!