лазерна шліфовка вляется одним із способів позбавлення від зморшок, шрамів, рубців які залишилися після акне без втручання пластичної операції . Уже сьогодні для повної шліфування шкіри на обличчі і тілі застосовують тільки найсучасніші ербіевие лазери . І варто зауважити, що це великий прорив в області всієї косметології. Так як вже після проведення семи процедур ви можете добитися очуменних результатів.

Переваги шліфування шкіри за допомогою лазера ...
Клінічні дослідження, в досить великій кількості вироблені довели, що шліфування лазером значно допомагає позбутися від видимих зморшок і перших ознак старіння, але також і оновлює найглибші шари нашої дерми . Вже після проведення всього лише кількох процедур відновлюється інтенсивна вироблення колагену і еластину природним шляхом. Нерівності, які утворюють зморшки, буквально виштовхуються зсередини нашої дерми. І в результаті наша шкіра стає дуже гладкою. При цьому також підвищується пружність всіх волокон дерми.

Полягають переваги шліфування лазером не тільки в цьому. За допомогою шліфування лазером можна позбутися від пігментних плям, а також зробити непомітними шви, прибрати перманентний макіяж, прибрати стрії, звузити розширені пори.

Ще однією перевагою шліфування лазером є той факт, що процедура проводиться повністю безконтактним методом. Саме це і виключає зараження, а також зводить до нуля всі можливі ускладнення.
головними достоїнствами шліфування лазером нашої шкіри є:
1. швидкий і дуже тривалий ефект;
2. повна відсутність опіків, і будь-яких ускладнень;
3. безболісність після того як була проведена процедура;
4. повна відсутність періоду реабілітації.
Після проведеної процедури ви зможете відразу ж, відправиться на роботу або зайнятися всіма запланованими справами. Самим головним достоїнством є відмінний і передбачуваний результат.

Як же проходить шліфування лазером :
Незалежно, що ж ви все-таки плануєте досягти за допомогою проведення шліфування лазером : Омолодитися, підтягнути свою шкіру, позбутися чи від докучливих шрамів, а також від пігментних плям, рубців які з'явилися і залишилися після акне, зменшити розширені пори , Або просто виправити інші недоліки, вам проведуть випарювання верхнього шару вашої дерми.

Випарювання верхнього шару дерми проводиться досить швидко. Опіки при проведенні цієї процедури повністю виключені.

Недоліки шліфування шкіри лазером ...
1. ця процедура досить дорога.
2. в тих місцях, де було вплив лазера, достатній час зберігаються невеликі почервоніння.
3. Шліфування лазером не рекомендують проводити:
- при захворюваннях шкіри;
- при наявності ран на місцях де буде проходити лазер;
- при виразках;
- під час вагітності та лактації.
Перед тим як проводити лазерну шліфовку вам краще отримати рекомендацію у лікаря.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!