Вибір фарби та інвентарю

Отже, фарба для вій і брів - первинна і давайте розберемося в процедурі підбору фарби. Ми вже відзначили відмінності у відтінках, тому необхідно визначити, саме який колір вам потрібен.

Ще один нюанс - визначитеся зі структурою фарби - пастообразная або розсипчаста. Якщо мова йде про зручність у використанні, то чудові відгуки має фарба з гелевою структурою. Більш того, така фарба легше змішується, і ви не зможете помилитися в пропорції. необхідно уважно вивчити склад фарби. Але, природно, якщо ви не хімії, то не думаю, що ви щось зрозумієте в написаних там незрозумілих визначеннях, але ви не помилитеся в фарбі, якщо в її складі вітаміни і касторове масло.

Як правила, кожна фарба має різну розфасовку. Ви можете вибирати набір на свій розсуд - або багаторазового використання, або одноразового. Не забувайте також про стік придатності товару. Не варто ризикувати простроченої фарбою, бо ризикуєте отримати алергію. Уже згадувалося, то краще повторитися - не використовуйте фарбу для волосся в фарбуванні брів в домашніх умовах, тим більше вій. Фарба для волосся сильніша, і вона може пошкодити структуру брів і вій, до того ж ви ризикуєте отримати опік обличчя, особливо в області очей. Перед домашньої процедурою фарбування брів і вій, рекомендується вибирати одну маленьку розфасовку для брів. самим стандартним і природним варіантом є класика - коричневі брови і чорні вії. Вибирати відтінок - це право кожної жінки окремо.

Щодо правильного фарбування брів існує головне правило - відтінок брів повинен бути темнішим відтінку волосся на 1-2 тони, а вії, в цей час, повинні бути трохи темніше брів.

У набір з фарбою входить спеціально призначений інвентар для фарбування. Але, про всяк випадок, ви повинні знати, що саме вам потрібно для роботи:

1. Керамічна, скляна або пластикова ємність для розмішування фарби.
2. Пензлик для туші, паличка з рифленим кінцем або ватяна паличка для нанесення фарби.
3. Гумові рукавички.
4. Захисний засіб для шкіри - жирний крем, вазелін, ватяні диски або листочки.

Пам'ятайте головне, якщо у вас є будь-яке захворювання очей, то це несумісне з фарбою для вій і брів! Перед нанесенням фарби проведіть тест на чутливість шкіри. Для цього слід нанести фарбу на вигин руки на 15 хвилин, потім змити. Якщо за добу не виникне алергічної реакції, то ви можете цю фарбу використовувати.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!