Випадання волосся від стресів і втоми .

По-перше, це пов'язано з порушеним обміном речовин. Нещасний випадок, психологічна травма, важка втрата близьких, операція - все це призводить до гострого стресу, в результаті чого відбувається стимуляція процесу випадання волосся. До цього додається лупа, плюс себорея, свербіж. Спостерігається порушення метаболізму, і наш організм починає мобілізувати свою енергію для життєдіяльності за рахунок вторинної функції.

• Яким чином це проявляється

Іноді можна помічати, що через 1-3 місяці після шоку, волосся починають випадати «пачками». Їм не вистачає тонусу, він починає сіктися і тьмяніти.

Скільки це триває

В основному, від 3 до 6 місяців.

Відросте вона знову

В цьому випадку, волосся оновлювати свій ріст через 3 місяці.

лікування

Для лікування даної патології, рекомендується здати аналіз крові на перевірку можливого дефіциту важливих речовин, таких як заліза. Також рекомендується проконтролювати роботу щитовидної залози. Рекомендується дотримуватися дієти, яка багата молочними і цільнозерновими продуктами. Робіть все для цього, щоб обмін речовин підвищити. У цьому вам допоможуть харчові добавки, в яких містяться вітаміни, амінокислоти в високих дозах.

• Випадання волосся в зв'язку з нераціональним харчуванням

Випадання волосся може спровокувати харчування, в якому низький вміст білка тваринного походження, брак заліза і цинку, скоротіть споживання чаю і кави. Випадання волосся в деяких випадках провокує внутрішньоматкова спіраль. У тому випадку, якщо організм недоотримує необхідну кількість заліза і білка, то він не в змозі виробляти достатньо кератину, який необхідний для росту волосся.

• Як це проявляється

Волосся починає тьмяніти, стають ламкими, починають випадати.

• Який час це триває

Поки не відновиться баланс поживних речовин

• Коли вони почнуть відростати

Якщо дисбаланс буде компенсований, то зазвичай після трьох місяців.

• Лікування

В першу чергу - збалансоване харчування . Споживайте якомога більше овочів і червоне м'ясо, включіть в свій раціон молочні та цільнозернові продукти. Як доповнення рекомендується приймати вітамінні комплекси з вміст сірки. Можна також здати аналіз крові на визначення рівня заліза.

Про своє волосся також слід дбати і зовнішньо. Не забувайте регулярно балувати своє волосся масками, бальзамами і кремами. Тоді ваші волосся будуть виглядати красиво, і блищати під променями сонця.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!