Щоденний догляд за бровами

За бровами необхідно доглядати регулярно. Для того, щоб вони завжди знаходилися в ідеальному стані і чудово виглядали, в щоденний догляд необхідно включити розчісування, завдаючи при цьому на щіточку касторове масло. Таку процедуру краще проводити на ніч. Ви можете також використовувати ретельно вимитий зубну щіточку або ж з-під туші.
Розчісувати брови рекомендується тільки у напрямку зростання, тобто від носа до скронь. Не потрібно також забувати і про масажі брів, куди необхідно включити щипкові, точкові і вібруючі рухи пальцями теж у напрямку росту брови. Ефект після дотримання правил щоденного догляду буде приголомшливим, брови стануть темнішими за кольором і більш густими.

Маски для брів

Один раз в тиждень рекомендується робити живильні маски для брів. Для цього вам знадобиться змішати рослинне, оливкова і рицинова олія в однакових пропорціях. Суміш підігрійте на водяній бані, змочіть в неї ватний диск і покладіть на брови. Потримайте 5-10 хвилин. Ви будете здивовані ефектом. Ваші брови стануть гарними й блискучими. Просто треба простежити за тим, щоб масло не потрапило вам в очі. Між іншим, цією сумішшю ви можете скористатися і для вій. Після такої маски, ваші вії стануть більш довгим і густим.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!