Зачем холодильник косметологу? Деякі можуть сказати для зберігання морозива в літній період, але це тільки в тому випадку якщо мова не йде про спеціальне обладнання для косметологічних потреб. Якщо це професійний косметологічний холодильник то він в першу чергу призначений для зберігання там косметичних засобів, які повинні зберігатися при певній температурі.

Досить часто умови зберігання косметики порушуються, а косметичний засіб термін придатності якого вийшов стає не тільки не дієвим а й одночасно потрапляє в список потенційно небезпечних. Найпростішим побічним ефектом який може з'явитися при використанні такої косметики це поява алергічної реакції.

Найбільш актуальне питання зберігання косметичних засобів в літній період. Відмінно коли власник салону створює спеціальне місце де повинні зберігатися всі засоби. В іншому випадку виходом з ситуації є придбання холодильника для косметики.

Що стосується асортименту холодильників то вони представлені в різному літражі. З максимальним об'ємом варто брати тоді, коли вам потрібно місткий холодильник. Якщо для ваших потреб необхідний невеликий то краще звернути свою увагу на п'ятилітровий холодильник. Що стосується робочої температури холодильника то вона від восьми до вісімнадцяти градусів. Потужність складає від 38 до 68 Вт, а також він оснащений індикатором температури.

Такі холодильники класичної форми і відповідно білого традиційного кольору. Крім того, є одна внутрішня і дві дверні полиці. Розміри невеликі, а от вага досягає трьох кілограмів. Завдяки таким розмірам його можна розмістити в зручному для вас місці і при необхідності легко перемістити.

Якщо вам подобається більш яскравий дизайн то варто звернути свою увагу на семилітровий холодильник. Його потужність 56 Вт. Як і попередня модель він має внутрішні полички. На зовнішній стороні дверей є спеціальний дисплей, це індикатор температури. У такій моделі передбачено ручне регулювання температури, просто вибираєте ту, яка вам необхідна. Якщо є бажання то можна встановити підсвічування дисплея. Це робиться додатково.

Холодильники які представлені в магазині працюють по термоелектричним принципом охолодження, а це в свою чергу свідчить про те що обладнання екологічне.

Холодильники для косметологічних потреб це зручне обладнання, яке дає впевненість косметолога в цьому. Що його продукція якісна, а це в свою чергу дає клієнтові впевненість вашому професіоналізмі.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!