Знакомимся с эффективными косметологическими процедурами З кожним днем зростає кількість косметологічних процедур, які пропонуються в салонах краси та естетичних центрах. Недосвідченому і незнаючому клієнту все складніше зробити вибір на користь тієї чи іншої косметологічної процедури, яка підійде саме йому і дасть при цьому хороший результат. Клієнти просто, не знають, чи потрібно їм витрачатися на цілі курси лікувальних і профілактичних косметологічних процедур. Досвідчені фахівці підтверджують той факт, що ефективність косметологічних процедур є відносною. Ефект від процедури багато в чому залежить від індивідуальних особливостей клієнта. Для одного клієнта процедура є ефективною і дає бажаний результат, для іншого клієнта процедура не дасть позитивний результат і виявиться марною тратою грошей і часу.

Проте, існують методики, які, на думку багатьох експертів, є справжнім проривом в індустрії косметології. Такі методики варто випробувати на собі, якщо існує така необхідність.

1. Термоліфтінг
Термоліфтінг є не новою процедурою в сфері косметології, він досить відомий і застосовується в косметології протягом тривалого часу. Останнім роки процедура термоліфтінга стала дуже затребуваною. Термоліфтінг ще носить назву радіоліфтінга або радіочастотного ліфтингу. Процедура представляє собою вплив радіочастотного випромінювання на епідерміс. Вплив радіочастотного випромінювання дозволяє дбайливо прогріти шкіру зсередини, а також стимулює інтенсивне оновлення клітин, тим самим сприяючи регенеративним і омолоджуючий процесам.

Термоліфтінг є прекрасною антивікової процедурою, і сприяє оновленню шкіри без оперативного втручання. Процедура впливає на поверхню шкіри, не порушуючи цілісності шкірного покриву.

Процедуру можна проводити на різних апаратах. Але, на думку експертів найбільш безпечною і ефективною є система Regen Tripolar RF. Така система поєднує в собі ефект омолодження, лимфодренажа, а також виражений антицелюлітний ефект. Варто зазначити, що така система має низький ризик виникнення побічних явищ. Regen Tripolar RF дозволяє проводити процедуру термоліфтінга на тілі та обличчі.

2. Лазерна терапія
На сьогоднішній день лазер широко застосовується не тільки в косметології, а й у багатьох галузях медицини. Лазер дозволяє проводити шліфовку шкіри, усувати пігментні плями, зменшувати прояви целюліту, зводити родимки, позбавлятися від зайвої рослинності на тілі, позбавлятися від вугрової висипки і рубців, видаляти розтяжки, які утворюються після вагітності. Для проведення кожної з цих процедур використовуються лазери різних типів.

Лазерна терапія має головною перевагою, яке складається в простоті і широкому спектрі застосування. Також варто відзначити, що лазерна терапія є за своїм впливом безболісною процедурою, яка має короткий період реабілітації. До недоліків лазера належить вибірковість впливу лазера. Коли лазер використовують для видалення зайвої рослинності на тілі, то промінь може видалити тільки темне волосся, і не впливає на Пушкова і світле волосся. Така особливість лазера завдає руйнівної дії на меланін і не дозволяє використовувати дану технологію на засмаглій і смаглявою шкірі, яка згодом залишає прояснені плями на шкірі.

3. Елос-епіляція
Елос-епіляція вважається прогресивної методикою, яка дозволяє позбутися від небажаної рослинності на тілі та обличчі. Дана технологія була розроблена ізраїльськими фахівцями. У елос-терапії прекрасно поєднуються переваги декількох методик з видалення волосся, скорочуючи при цьому до мінімуму побічних дій і протипоказань.

Процедура передбачає вплив потоку біполярної радіочастотної і оптичної енергії на волосся. Однією процедури буде недостатньо для отримання хорошого результату, потрібно пройти цілий курс. Кількість процедур курсу елос-епіляції визначається типом волосся і ділянкою, на якому передбачається видалення рослинності. Під час процедури видаляються тільки ті волосся, які перебувають на стадії активного зростання (анагена). Через особливості росту волосся, тобто в зв'язку з їх нерівномірним зростанням потрібно кілька сеансів процедури.

Така процедура має стандартний перелік протипоказань, з яким слід ознайомитися, перш ніж приступати до видалення волосся за допомогою даної методики. Головними перевагами елос-терапії є безболісність і висока результативність, яка досягається тільки після курсу процедур.

4. Биоревитализация
Біоревіталізація - це процедура, під час якої в глибокі шари шкіри вводиться гіалуронова кислота різними способами. Варто відзначити, що гіалуронова кислота є незамінним компонентом, який відповідає за збереження молодості і краси шкіри. Гіалуронова кислота має властивості, які дозволяють їй затримувати воду всередині, запобігаючи її випаровуванню. Така властивість кислоти запобігає стоншення шкіри і виникнення зморшок.

Така процедура повинна проводитися фахівцем, тобто лікарем, але ніяк не самостійно. Лікар зможе вибрати найбільш підходящий спосіб транспортування гіалуронової кислоти. Наприклад, за допомогою впливу лазера або ж за допомогою ін'єкцій.

Процедура біоревіталізація є передовою методикою, яка стимулює самостійне оновлення шкіри. У порівнянні з багатьма іншими омолоджують методиками биоревитализация виключає ризик неприйняття речовини шкірою. Це пояснюється тим, що гіалуронова кислота є для шкіри спорідненої.

5. Ендермологія LPG
Ендермологія - це апаратний ліпомассаж, який вважається інноваційним в області естетичної медицини. Ендеомологія передбачає комплексний вплив на тіло. Завдяки такому впливу процедура дозволяє позбутися від целюліту, жирових відкладень, покращує рельєф шкіри, підвищує гладкість, підтягує шкіру, дозволяє змоделювати фігуру.

Результат від застосування технології LPG дозволяє не тільки зруйнувати жирову клітковину, а й надає велике вплив на діяльність всього організму. Після проведення процедури підвищується імунітет, і загальна опірність організму. Дана методика позитивно впливає на роботу багатьох внутрішніх органів і систем.

Ендермологія надає можливість впливати на жирову тканину без оперативного втручання, що до сьогоднішнього дня здавалося неможливим.

До переваг даної технології належить її безболісність, а також можливість застосування на будь-якій ділянці шкіри, вузький перелік протипоказань.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!