Аквариумный маникюр У теперішній час, сучасні технології краси пропонують різноманітний вибір матеріалів і технік при створенні дизайну нігтів. Один з них - акваріумний манікюр.

акваріумний манікюр - це манікюр з дизайном, коли малюнок опуклий всередині, композиція виглядає, як під збільшувальним склом. За допомогою ліплення створюється обсяг, як ніби всередині нігтя розквітають чудові квіти або чудові картини, створюється враження опуклого скла. При такому манікюрі застосовуються всі матеріали, методи дизайну нігтів - сухі квіти, акрилові пудри і гелі, фарби, фольга, мережива, кольорова слюда і пісок, пір'я птахів, невеликі фото і картинки, блискітки, стрази можна використовувати і дорогоцінні камені. Не потрібно думати, що акваріумний манікюр займає набагато більше часу, ніж інші види, це не так. Але все ж, тривалість манікюру залежить від досвіду і професіоналізму майстра, а також від об'ємності і складності самої композиції малюнка. При виконанні цього виду манікюру, основними технічними етапом, є попередня підготовка і правильно зроблена коригування нігтьової пластини. Після, такої попередньої підготовки, Вас чекає захоплююча та цікава подорож у світ прекрасного.

Отже, робиться такий манікюр на штучних нігтях. Аквадизайн нігтів проводиться за наступною техніці: нігті готуються до нарощування, що моделює матеріал викладається тонким шаром, після наноситься малюнок використовуючи різні матеріали, потім покривається моделюючим матеріалом (гелем), нігті сушать спеціальною лампою, потім йде запилення, шліфування, полірування нігтя, для придбання природного вигляду. Ніготь повинен бути гладким. Покриття абсолютно прозоре і видно всю красу, краса, глибина самого малюнка. Акваріумний манікюр довговічний , Малюнок не змінюється і носиться досить довго, зверху малюнок покритий моделює, що закріплює лаком.

Малюнок може набриднути, є варіанти, покрийте його іншим декоративним лаком. Після зняття і нанесення декоративного лаку, акваріумний дизайн залишиться таким же, як раніше. Такий манікюр спрощує, і прикрашає ваше життя, ваші нігті виглядають завжди доглянуто, і витончено декоровані.

Переваги на обличчя:

1. Сам малюнок, зберігається тривалий час, і на кілька місяців, можна забути про догляд за нігтями. Потрібно робити тільки корекцію, при отрастании.

2. Малюнок можна освіжити, стерши верхні покриття, він залишиться в цілості й схоронності, додати розпис, і покрити іншим лаком.

3. Різноманітність застосовуваних матеріалів і технік.

4. Робиться на нігтях різноманітної форми і довжини.

5. Багатошаровість, і різноманітність композицій, малюнків.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!