Базисный маникюр – комплекс необходимых процедур для Ваших рук. І для цього не обов'язково постійно відвідувати салони краси. Адже зробити манікюр є і в домашніх умовах, до того ж, це заощадить ваш час і кошти. Для жінок, які цінують свій час і змушені економити гроші, існує спеціальний базовий міні-манікюр. Ви зможете підтримувати в належному стані свої нігтики, роблячи цей манікюр хоча б раз на місяць. Це спрощена процедура, про що говорить сама назва. Адже для виконання манікюру ви не витратите багато часу, а інструменти для нього знайдуться в будь-якому домашньому манікюрному наборі. Що ж необхідно для процедури основного манікюру? Для його виконання необхідні такі інструменти:

1.Манікюрная пилочка середньої жорсткості.

2.Палочкі з апельсинового дерева

3.Средтва для базового покриття і зміцнення нігтів.

4.Лосьон і поживний крем.

5.Лак і закріплює засіб для нігтів.

Етапи виконання базисного манікюру:

1. Приготуйте руки для манікюру. З цією метою потрібно їх продезінфікувати за допомогою мила або спеціальної речовини. Після цього, приберіть з нігтів частинки залишився лаку, користуючись спеціальною рідиною (бажано без ацетону).

2. Потім потрібно приготувати для рук спеціальну ванночку. У теплу воду додайте цілющі засоби для рук і нігтів, що не містять мила. Для того, щоб шкіра навколо нігтя стала м'якою і її можна було легко прибрати, потримайте руки в приготовленої ванні.

3. Намотайте на апельсинову паличку вату і опустіть її в теплу воду , Змочіть і потріть нею краю нігтя, прибираючи навколо нього отмершую шкіру. Іншим кінцем палички вичистіть бруд з-під нігтя.

4. Ретельно висушіть руки і намажте кремом. Дочекайтеся, нехай він повністю вбереться.

5. Використовуючи маникюрную пилку, надайте нігтям потрібну форму. Для цього нігті ретельно висушіть, щоб вони не почали розшаровуватися. Застосування металевих пилок теж шкодить нігтям. Пилка повинна рухатися в одному напрямку. Важливо для своїх нігтів підібрати правильну форму.

6. Щоб нігті були міцними, нанесіть на них спеціальне зміцнювальний засіб. Потім нанесіть на них основу для лаку. Вона захистить нігті від небажаного впливу лаку і вирівняє ніготь перед його нанесенням. Дочекайтеся повного висихання.

7. І останнім етапом базисного манікюру буде, природно, нанесення лаку на нігті. Він наноситься трьома рухами: одним - по середині, і двома - з боків нігтя. Таким способом лак наноситься тонким і рівним шаром. У разі нерівномірного нанесення першого шару, дайте час йому висохнути і нанесіть зверху другий. Зафіксуйте лак спеціальним засобом, для захисту від розтріскування.

Процедура базисного манікюру не відніме у Вас багато часу і збереже красу Ваших нагідок. Здоров'я і краса Ваших рук залежить тільки від Вас!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!