Всім вже відомо, що нарощуванням нігтів давно користується жінки будь-якого віку. Багато персони жіночої статі вдаються до процедури такого типу, для корекції нігтів, наприклад, якщо нігтьова пластина від природи слабка і тонка чи ні можливості зробити красивий манікюр. У тому числі і напередодні будь-якого урочистої події або дуже відповідального дня (ювілей, весілля, вечірка.) Це найпрекрасніший спосіб привести нігтьові пластини в порядок.

Нарощування просто відмінно «Уживається» з об'ємними малюнками, акваріумних дизайном, але також і з класичним френчем, прикрасивши будь образ.Забудьте про різні проблеми, які раніше були з нарощуванням!

Деякі види нарощування і до сих пір досить негативно позначаються на натуральні нігтики. При цьому вони починають просто напросто відчувати нереальний дефіцит кисню, сильно ламаються, тріскаються і розшаровуються. І для того щоб була можливість не сильно травмувати природний нігтик, і дати йому можливість відновитися, необхідно влаштовувати регулярний відпочинок, і час від часу знімаючи нарощені нігті.

біогель - це найновіше зброю для багатьох спокусників
У наш час майстри манікюру і нарощування пропонують набагато частіше косметичну процедуру, для зміцнення нігтьової пластини за допомогою використання биогеля, та й їх корекцію.

Біогель - цілком нове слово в сучасному дизайні нігтів . І ви не повірите це єдиний в світі, найбільш унікальний гель, який виготовлений з смоли рідкісного тіксового дерева . Дерево даного типу зростає тільки в Південній Африці. Властивості сучасного гелю допомагають йому бути якомога більш корисним і абсолютно нешкідливим. Гель може формувати природну, цілком неламкий, та й дуже гнучку пластину нігтя, яка служить набагато довше, зовсім не пошкоджуючи натуральний ніготь.

властивості биогеля
Спочатку такий засіб як биогель не токсичні, а ще він і гіпоалергенні засіб. По-друге, до складу входить протеїн, всім вже давно відомо, саме він сприяє тільки зміцненню, а ще й харчування нігтя зсередини, і є досить еластичним шаром між гелем і самої нігтьової пластиною, прекрасно зводячи негативний вплив на нігтики до мінімуму.

Процедура нанесення, в тому числі і зняття биогеля
Зміцнення нігтів за допомогою використання биогеля - процедура делікатна, яка до себе вимагає як акуратності, так і явною точності. Процедура з використанням биогеля абсолютно нешкідлива, ніготь при ній не травмується. Немає ніякої необхідності наносити на нігтики хімічні розчини для зняття биогеля. Для того щоб його зняти вам знадобиться лише спеціальна рідина , Що добре пом'якшить застарілий шар, після чого дуже легко видаляється. Можете забути про дуже болісному очікуванні, коли висохне лак нарешті: біогель, під ультрафіолетом, висихає приблизно за дві хвилини.
Нігті, які були укріплені биогелем, нічим не відрізняються від натуральних. Таким нігтиками не потрібен відпочинок.
При обробці нігтів з біогелем не робиться сильно запилення, проводиться лише європейський або обрізний манікюр. Засіб даного типу прекрасно допомагає відновити нігті, а ще й прилеглу до неї шкіру. Нігтик буде рости швидше, при цьому залишатися гнучким і рівним.