Что делать, если заусенец начал нарывать? Задирки час від часу з'являються у всіх. Вони, безумовно, приносять дискомфорт. Це також виглядає вкрай не естетично. Якщо ще задирок починає наривати, то це досить серйозна проблема, з якою ми будемо розбиратися в цій статті. Можна звернутися в лікарню, але даний варіант підходить далеко не всім. Тому слід знати заходи, які допоможуть полегшити ситуацію в домашніх умовах.

Причини нариву задирок

Найчастіше нагноєння відбувається через відриву задирки, нагноєння пальця. Що варто робити в такій ситуації? Потрібно зайнятися лікуванням руки. Щоб не пускати все на самоплив потрібно боротися з цією проблемою цивілізованими способами. Не можна відривати і відгризати задирки, навіть якщо дуже хочеться. В такому випадку задирок буде більше і може утворитися ранка, в яку може потрапити інфекція. Досить часто трапляються випадки, коли жінка відірвала задирок, палець опух, і почалися проблеми. Але навіть якщо ви не намагалися видалити задирок він може наривати. Таке трапляється при зниженому імунітеті. Якщо організм ослаблений, то потрапляння в нього навіть маленьких мікробів може завдати серйозної шкоди.

Ще одна причина - це контакт з брудом. Навіть якщо задирок невеликий, він може легко запалитися в при контакті з брудом і хімією.

Що робити, якщо відірвався задирок і болить палець?

Насамперед варто переконатися в тому, що немає гною. Якщо він відсутній, варто вживати таких заходів:

1. Распарить палець в теплій ванні. У ванночку варто додати антисептик, це може бути сіль з водою. Підходить масло чайного дерева, сік лимона і марганцівка.

2. стирчать частинки шкіри потрібно акуратно видалити.

3. Потім потрібно обробити палець антисептиком. Можна використовувати перекис, спирт і хлоргексидин.

4. Палець варто акуратно зав'язати, щоб не було контакту з повітрям і бактеріями.

Для вирішення проблеми також можна використовувати народні засоби. Наприклад алое, листочок потрібно відірвати і розтерти в кашку. Після цього її налагоджують на палець і зав'язують.

Що робити якщо задирок почав наривати?

При виривання задирки він може грунтовно наривати. Також буде потрібно виконати антисептичну ванночку. Під час її виконання варто видалити з рани гній. Щоб не занести інфекцію варто додати в ванночку антимікробний засіб.

Видавлювати гній можна тільки в тому випадку якщо відкритий назовні вихід. Якщо немає, то виконувати такі маніпуляції не можна.

Після видалення гною варто провести антисептичні заходи, і зав'язати палець. На наступний день потрібно нанести зеленку і йод.

У разі відриву задирки з нариваніем пальця і неможливістю виходу гною потрібно скористатися ихтиоловой маззю, димексидом або маззю Вішневского.Еті кошти сприяють дозріванню нариву і виходу гною назовні.

Але що робити в тому випадку якщо домашні засоби не допомагають?

В такому випадку не потрібно тягнути, і варто негайно звернутися до лікаря. Він пропише спеціальні препарати, які точно допоможуть.

Профілактика утворення задирок

Щоб не з'являлися задирки, вся брудна робота повинна виконуватися в рукавичках. Руки не повинні тривалий час перебувати у воді. Це призводить до пересушування шкіри і її пошкодження.

Руки варто регулярно зволожувати кремами і іншими засобами. Варто виконувати розслаблюючі ванночки.

Якщо ж задирки з'явилися, що ж потрібно зробити, щоб вони не почали наривати? Не варто упускати час. Відразу ж потрібно провести дезінфекцію і видалення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!