Что такое педикюрная пилка В першу чергу педикюрная пилка дозволяє вирішити проблему врослих нігтів. Ніготь вважається вросшим, якщо в міру відростання, нігтьова пластина вростає в епонхій (щільний валик з живої шкіри, яка оточує нігтьову пластину). Ця проблема найчастіше зустрічається в куточках нігтьової пластини. Як правило, вростання нігтів відбувається поступово, причому абсолютно безболісно, тому помітною ця проблема ставати тільки на запущеній стадії. Педикюрна пилка дозволяє ефективно і менш травматично вирішити цю проблему.

Перед використанням пилку слід гарненько продезінфікувати. Шкіру краще попередньо розпарити, адже так тканини шкіри і нігтів пом'якшають, а це значить, що ви уникнете травмування епонхія. Така процедура легше виконується на тонких нігтях. Товсті нігті доводиться довше розпарювати. Кінчик робочої поверхні пилочки вводитися під край нігтьової пластини і виконуються руху від центру до куточків. Після закладу пилочку під цю частину врослого нігтя, слід виконувати не різкі акуратні руху вгору, загинаючи і витягуючи врослу частина нігтя зі шкіри. Витягнуту частина нігтя слід відкусити кусачками.

Зверніть увагу, що використовувати пилку потрібно з великою обережністю, щоб не пошкодити епонхій. Навіть невелика ранка в місці зрощення кутикули та нігтьової пластини, здатна привести до запального процесу.

Ця сторона пилочки, призначена для очищення кінчика нігтя від залишків бічних частин нігтя. Пилка заводитися під поверхню нігтьової пластини і виконуватися руху від центру до країв. Таким чином, видаляються відмерлі і спиляні частини.

Якщо нігті занадто товсті, то зігнути і витягнути врослу частина нігтя так просто не вдасться. В такому випадку прийде на допомогу друга робоча поверхня пилки, якою можна буде сточити ніготь до потрібного стоншування. Вузька робоча поверхня не пошкоджує решту нігтьову пластину, і впливає тільки на потрібну ділянку. Ті ж самі дії повторюються з тонкими нігтями.

Друга робоча поверхня пилки це рашпіль , Який дозволяє згладжувати краї нігтя в нігтьових канавках. Таким чином, попереджається вростання нігтя в шкіру, і знижується ризик відновлення цього процесу. Ця пилка застосовується на заключній стадії виконання педикюру. Робочу поверхню пилки притискають до бічної сторони нігтя. Акуратними рухами пилка ведеться до самого краю нігтя.

Під час виконання процедури поверхню нігтьової пластини вирівнюється, і віддаляються залишки мертвої шкіри і нерівності, які залишилися після виконання попередніх робіт. Потім слід обробити ці зони інший робочої стороною. Тонку гостру частина пилки розміщують в пазусі нігтя, в місці, де зростається епінхій і нігтьова пластина, в протилежній стороні від кінця нігтя. Основну частину пилки притискають до нігтьової пластини. В такому русі пилку слід повільно просувати від заснування до вільного краю, очищаючи нігтьову пазуху від залишків омертвілої шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!