Наклейки для нігтів дозволяють досить швидко і більш акуратно зробити собі манікюр будь-якого ступеня складності. Чи можемо застосовувати для цього паперові накладки, а також і аплікації з фольги, голографічні пластини, металізовані нитки, в тому числі і інші варіанти різного модного дизайну. Останньою новинкою нашого часу є наклейки на весь ніготь, які повністю здатні замінити традиційне покриття лаком. Випробувавши запропоновані варіанти, ви напевно знайдете, що особливо підходять тільки вам і те, що більш сподобалося.

Як же правильно урізноманітнити свій манікюр?
Наклейки на наші нігті є відмінною ідей для креативного манікюру. На ваш смак запропоновані дуже різні варіанти, що йдуть від більш простих мотивів виготовлені з паперу доходячи до перекладних картинок з найтоншим покриттям з фольги, що імітують лак на наших нігтях. Деякі їх запропонованих варіантів ми зможемо прикріпити всього за пару хвилин, то ось інші зажадають до себе певної вправності, а також і невеликого майстерності. В одному манікюрі ви зможете поєднувати в один і той же момент по кілька типів наклейок, доповнивши паперові мотиви простими металевими аплікаціями.

Різноманітний в наш час і дизайн наклейок. У продажу можна знайти як прості однотонні наклеечки, так і наклейки з різними візерунками, в тому числі з опуклими орнаментами, і аплікації мають ефект 3D. За умови того що вас як щось не влаштовує або НЕ удолітворяет різноманітність асортименту вже готових виробів, ви можете замовити також всі варіанти власного дизайну, виконані на основі фото. Не важко буде зробити аплікації просто своїми руками, для цього виріжте досить дрібні мотиви з фольги або ж паперу і прикріпіть їх на вологий лак.

при наклеюванні паперових наклепок запам'ятайте таке правило, вони не повинні бути великими, через те що занадто великі будуть відклеюватися і відкопилюватися.

Всі такі дизайнерські штучки абсолютно безпечні для здоров'я ваших нігтів. Також в зручний момент ви зможете самостійно змінити дизайн свого манікюру. Папір і пластик видаляються за допомогою рідини для зняття лаку, також і використанням паличок з апельсинового дерева. Ті наклейки, які закривають всю нашу нігтьову пластину, здатні приховати дрібні нерівності і плями. Також вони запобігають ламкість занадто тонких, м'яких нігтів.

Манікюр з наклейками ...
Давайте спробуємо змайструвати найпростіший манікюр і прикрасити його тільки наклейками на два або три нігтя. Варіант такого дизайну виглядає дуже ошатно, в той же час не дуже зухвало.

Досить ефектно наклейки виглядають на французькому манікюрі. Прикріплювати мотиви стоїть на межі кольорів, близько кінчика нігтя. Даний манікюр відмінно прикрасять аплікації нагадують квіти, метеликів, сніжинки, а також фрукти.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і отлічнго якості!