задирки - це проблема людей, які не доглядають за шкірою рук (або доглядають, але зрідка), а також регулярно використовують сильні синтетичні миючі засоби, наприклад для ручного прання. В результаті огрубевает шкірка навколо нігтів, тріскається, стає шорсткою. Багатьом властиво самостійно обривати задирки, причому пальцями, далеко не завжди чистими. Часом після цього виникають ранки, вони можуть кровоточити, гноїтися. Одягом ми постійно зачіпаємо задирки, що само по собі неприємно. Якщо задирки запустити, вони з розряду поверхневих дефектів перейдуть в захворювання під назвою паронихия (запалення бокового валика нігтя).

Щоб утримувати нігті в порядку потрібно постійно дбати про них за допомогою декількох процедур.

Закінчивши роботи по дому, руки слід вимивати і змащувати жирним кремом. Це ж слід робити не більше, ніж за годину до виходу з дому.

Для миття рук купуйте рідке або дитяче мило. І те, і інше є антибактеріальним і містить зволожуючі речовини. В результаті шкіра навколо нігтя буде чистою, не пересушеній, нігтьові валики - м'якими.

Як позбавлятися від задирок

Готується тепла ванночка, в воду додається 5-10 крапель олії лимона, бергамоту або петітгрейна. Якщо нічого цього немає, можна скористатися соняшниковою олією. Руки розпарюють в цьому розчині не менше 10-15 хвилин.

Потім задирки обережно видаляють спеціальними щипцями. Чи не тягнуть, а акуратно скусивают. Якщо на нігтьовому валику немає пошкоджень, просто згрубла шкіра, її відшліфовують пилкою.

Незначні ранки і порізи обов'язково слід продезінфікувати

Якщо не бажаєте повторення задирок і пов'язаного з ними дискомфорту, постійно доглядайте за шкірою навколо нігтів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!