Европейский педикюр Відмінності між звичайним (класичним) і європейським педикюром в тому , Що в другому випадку кутикулу під час обробки не відрізають, не застосовуються ванночки і звичайні манікюрні набори з інструментами. В цьому випадку кутикулу просто відсувають і тим самим цей спосіб, вважається більш безпечним.

Як робиться європейський педикюр?
Сенс цього педикюру полягає в тому, що якщо робити його частіше класичного педикюру, то ваша кутикула стане набагато тонше, ніж раніше. Між цими двома видами педикюру існує досить таки велика різниця. Якщо ви ще не знали, то після обрізання кутикула з часом починає ще більше рости, і іноді навіть з'являються заусеннеци. Через це ваші нігті будуть виглядати не дуже красиво, та й до того ж не будуть здоровими. Проведення європейського педикюру відніме у вас не так вже й багато часу. Щоб прибрати кутикулу (ну звичайно не зовсім від неї позбутися) потрібно користуватися засобами, які будуть відразу живити і шкіру навколо нігтів і самі нігті. Зазвичай при видаленні кутикули, що не обрізаючи її, ви будете користуватися засобами, які будуть містити в собі мінерали і вітаміни, а так само Ремувер. Продаватися вони будуть у вигляді масла, гелю, крему, молочка. І нарешті ми розповімо, як же зробити європейський педикюр:

1. До початку процесу обов'язково потрібно стерти на нігтях старий лак за допомогою спеціальної рідини для зняття лаку.

2. Нанесіть засіб для розчинення твердої кутикули на нігтьову пластину і по краях, де знаходиться сама кутикула.

3. Коли кутикула буде вже більш м'якою, а це відбудеться через п'ять-десять хвилин, потрібно відшліфувати стопи і п'яти пемзою. Щоб згрубла шкіра і натоптиші зникли.

4. Обов'язково не забудьте після цього помазати ніжки живильним кремом.

5. Зробіть недовгий, нерізкий (плавний) масаж. Він повинен поліпшити кровообіг.

6. Покрийте нігті лаком.

Величезний плюс європейського педикюру в тому, що відбувається м'яка обробка нігтів і шкіри ніг. Це повністю позбавляє вас від попадання будь-яких інфекцій. До того ж, не забувайте, що використовуючи цей спосіб, ви значно можете заощадити свій дорогоцінний час.

Будь-яка дівчина зможе зробити європейський педикюр сама, в домашніх умовах , Адже це зовсім не складно. Радимо робити його не менше одного разу на тиждень, замість обрізного педикюру. А тим часом, коли кутикула стане зовсім тонкою, його можна робити лише раз на місяць. Ваші ніжки будуть дуже доглянутими, і шкіра буде приємна на дотик, таке явно буде залучати багатьох.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!