Беремо одну столову ложку кухонної або ж морської солі і розчинний її в склянці води , І опускаємо свої нігтики на двадцять хвилин. Ванночку варто приймати один раз в два дні, протягом 14 днів.
Ванночку, яка буде на основі оливкового масла, готуємо, таким чином, розігріваємо олію на водяній бані, і приймаємо близько двадцяти хвилин. Курс таких ванночок варто продовжувати півтора місяці, проводячи її по одному разу в тиждень.

Догляд за нігтями.
Для того щоб проводити правильний догляд за нігтиками, робіть живильні маски. Для цього беріть живильний крем з вітамінами А, Е, а також D втирайте його в кінчики своїх пальців. Кожен день використовуйте його протягом місяця. Майстри манікюру радять втирати живильний крем безпосередньо перед сном, таким чином, саме так він буде покращувати і кровообіг, в тому числі і пом'якшувати шкіру навколо самого нігтя.

Також варто проводити процедури манікюру не менш ніж один раз на 2 тижні. За умови того що у вас немає можливості регулярно відвідувати косметичний салон, тоді візьміть і купите якісний манікюрний набір для своїх нагідок. Усе інструменти для проведення манікюру обов'язково тримайте в чистоті. Після того як ви зробите манікюр протирайте інструменти спиртом або одеколоном. За умови того що у вас ламкі нігті, не варто їх обробляти пилочкою, яка виготовлена з металу, її знадобиться замінити, на скляну, або ж на пластикову.
Слабкі нігтьові пластини можна зміцнювати лимонним, смородиновим, та й журавлинним соком, ще можете взяти простий розчин столового оцту.

Обережно вибирайте лаки для нігтів, запам'ятайте, що лак в своєму складі не повинен містити ацетон, так як він робить ніготь ламким, шорстким і висушує його. Проблемні нігтики варто фарбувати один раз в десять днів, не частіше, так як це може тільки погіршити ситуацію.
В обробці нігтів, головним є обробка кутикули. Деякі вважають, що кутикулу необхідно видаляти, але ж цей процес може бути цілком болючим. Зовсім не обов'язково обрізати кутикулу з нагідок, її буде достатньо відсувати манікюрною лопаткою вглиб самого нігтьового ложа.

При настанні дачного сезону, догляд за нігтьовими пластинами повинен бути інтенсивним, так як робота на грядках робить руки більш грубими, після чого нігтики стають зовсім неакуратними, але також і пожовклими, і для того щоб відбілити вже потемнілі нігтики застосовуйте лайм або лимон. Для цього просто розріжте його на дві частини, після чого помасажуйте нігті протягом п'яти хвилин, і ви помітите що це не тільки зміцнить нігті, але і освітлить їх, а також пом'якшить кутикулу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!