Как восстановить ногти после наращивания Нарощені нігті - це, безумовно, дуже красиво. При цьому виникає невелика проблема. Справа то в тому, що нігтики, перебуваючи під штучним матеріалом, псуються. У цей час вони перестають виробляти певний шар, який дозволяє вберегти їх в звичайних умовах від впливів від зовнішнього середовища.

Після того як втечуть нарощені нігтики часто виникають проблеми з власними нігтями. Нігтики втрачають зовнішній вигляд, але також стають більш м'якими і дуже ламкими. Саме тому давайте дізнаємося, як відновити нігті, щоб вони стали знову красивими і здоровими?

Звичайно ж, Ви легко можете відправитися за послугами в салон краси. Майстри вам можуть запропонувати спеціальну процедуру щодо поліпшення здоров'я нагідок. Процедура даного типу носить назву - запечатування нігтів. Це полірування нігтьової пластини з використанням спеціально розроблених речовин, які втираються в неї і склеюють між собою розшарується лусочки. Після неї нігтики стає блискучим і більш доглянутим. Багато хто помічав, що після зняття штучного матеріалу, свої нігтики болять, а після процедури запечатування больові відчуття повністю зникають.

Ще одним варіантом для відновлення є нарощування на пошкоджених нігтів биогеля . Процедура такого типу допомагає захистити нігті, і дає їм час відновитися.

Відновлюємо нігті після процедури нарощування в домашніх умовах?

Далеко не всі в наш час можуть дозволити проводити салонні процедури по різним на те причин. Тому пропонуємо ряд цікавих, але також цілком простих процедур для відновлення своїх нігтів після нарощування .

• Вам знадобиться постійно обрізати відросло нігтики , Для більш швидкого їх відновлення. Найчастіше нігті після нарощування стають ламкими, тому вони більш повільніше відростають.
Можете придбати спеціальний комплекс лікуючих лаків для нігтів. Деякі лікувальні лаки знадобиться наносити щодня вранці, а ввечері - просто його видаляти, а деякі ви можете і не знімати протягом 5 днів. Є такі комплекси для відновлення, які необхідно використовувати тільки два тижні.
Ви також зможете приготувати самостійно складу для відновлення нігтів з натуральних інгредієнтів. Популярні ванночки з використанням йоду і морської солі. Для такої ванни беремо і розчиняємо чайну ложечку солі в склянці досить теплої води. Додаємо отриманий розчин пару крапель лимонного соку або улюблене ароматичне масло і 2 краплі йоду. В приготованому розчині тримаємо пальчики протягом п'ятнадцяти хвилин. Після помассіруем руки, витерши їх попередньо насухо, можна крапнути на шкіру трохи олії оливи, або обліпихи.
Використовуємо для ванночок ягоди, масла, вина . У підігріте масло ми додайте лише кілька крапель лимонного соку, або ж касторової олії, і йоду. І тримаємо аналогічно в складі пальці хвилин двадцять. По закінченню часу, проводимо масаж рук. Покращуючи тим сам кровообіг в шкірі рук і нігтики.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!