Как выбрать пилочку для ногтей Перед тим як приступити до обробки своїх нігтів, хотілося б вас проінформувати , Що за умови мати здорові, але також не шаруються нігті, не можна зрізати довгі нігтики ножицями або кусачками.

Під час проведення тиску будь-якого інструменту на край нігтя йдуть мікротріщини, які в процесі дають відшарування нігтів. Необхідно за допомогою пилки прибирати довжину нагідок. Саме тому від вибору пилки прямо залежить доглянутість і здоров'я ваших нігтів.

Нігтьова пластина розшаровуються з багатьох причин. Давайте обговоримо найпоширеніші. спочатку варто прибирати пилою довжину нігтя. Другим пунктом є якісне покриття основи під лак, яку варто наносити на свою нігтьову пластину, заодно і на вільний край нігтя. Майстер цей процес називають запечатування нігтів з усіх боків. Протягом дня ви використовуєте при збиранні різноманітні хімічні засоби, це все потрапляє на вільні краї нігтів. За умови того, що нігтики захищені з усіх боків, це безпосередньо позначається на їх красу і здоров'я. третій пункт , Проводимо масаж на ніч із застосуванням масла. Персони слабкої статі просто напросто недооцінюють користь масла для нігтів. це найбільш важливі крок - при використанні яких ви не впізнаєте, через деякий час свої нігті, так як виглядати вони будуть просто чудово.

Вам необхідно вибрати гарну пилку для своїх нагідок. Так як це найважливіший момент. Але в наш час можна запросто розгубитися у величезній кількості пилок.

існують ще пилки на картонній основі , З різним ступенем абразивності. Їх дуже часто використовують в салонах краси. Пилками такого типу варто працювати тільки в односторонньому порядку. При неправильному використанні можна нашкодити нігтиками.

Металеві, алмазні, але також сапфірові давненько зжили себе. Вони бездоганно виконають свою функцію - обпилювання. Але при цьому сильно травмують нігті, при цьому не зупинять процес розшаровування, а тільки його розчулюють. Під час тирса дряпається нігтьова пластина, при цьому залишають зачіпки.

У наш час найбільш популярні кришталеві і скляні пилки . В даний час напевно і не знайдеш вже людини, яка б не знала про Мілках такого типу.

Скляними і кришталевими пилками можна спокійно працювати в різному напрямку. Пилки прекрасно склеюють відшарувалися лусочки нігтів, при цьому не дають їм розшаровуватися. Пилки даного виду прекрасно підходять до будь-якого типу нігтів. Вони обпилюють жорсткі, і м'які, але також тонкі нігті.

Кришталеві і скляні пилки можна дезінфікувати і мити, застосовувати знову і знову. Єдиний їхній недолік - їх неміцність, так як при падінні вони розбиваються.

У якісних пилок є довічна гарантія на поверхню.

лазерними пилками Ви зможете обпилювати нігті, а також робити улюблений європейський манікюр. Лазерної пилою прекрасно спилюють огрубілі валики, в результаті чого шкіра стає дуже м'якою і гладкою.

Лазерної пилою зручно і приємно проводити робочий процес. Поверхня може нагадувати радянські металеві пилки, але вона при цьому володіє ніжною зернистістю, що не створює дискомфорту і не шкодить нігтям.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!