Ви як і раніше вважаєте, що колір ваших нігтів повинен відповідати кольору помади, одягу або аксесуара? Сьогодні все набагато простіше і, варто зауважити, такого роду усталену думку, що саме таке співвідношення модно, давно виключено з повсякденного життя сучасних жінок. наприклад лак насиченого червоного кольору вже не модний, і підходить далеко не під будь-яку одяг. Залежно від колірної гами вбрання, він іноді може здатися занадто яскравим, а часом - зухвалим і вульгарним. Не варто, звичайно ж, терміново його викидати, а й до того, як нанести на нігті, слід продумати, як його доповнити і в яких ситуаціях він буде відповідним.

Чи не придуманий ще стовідсотково точний спосіб підбору підходящого відтінку для манікюру , Адже завжди є нюанси і особливості у кожної жінки.

Однак найбільш вірним і поширеним є спосіб підбору кольору лаку за допомогою визначення відповідності відтінку тону шкіри ваших рук.

У разі якщо ви володарка шкіри персикового кольору або кольору темного золота - вам підійдуть насичені кольори теплої гами - від апельсинового до бордового.

Якщо у вас світла або, як раніше говорили «аристократичної білизни», шкіра - підійде палітра пастельних і світлих тонів - білий, світло-рожевий, кавовий відтінки.

Для шкіри ніжно-рожевого кольору підійдуть насичені теплі кольори яскравих відтінків.
Цікаві варіанти можуть вийде при комбінуванні контрастних відтінків.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!