Китайская роспись ногтей Як правило, для китайської розпису на нігтях використовуються ніжні, пастельні відтінки. Для фону можна вибирати будь-які кольори і відтінки. Найголовніше у виконанні китайської розпису - це створення обсягу. Ефект обсягу досягається за рахунок умінь майстра, його навичок виконувати точні і відтінків руху за допомогою плоскої кисті. Плоска кисть дозволяє створювати об'ємні малюнки, які подібні до ліплення.

Основою китайської техніки розпису нігтів є теорія декількох мазків і напливів. Якість їх виконання визначається силою натиску і кутом повороту кисті.

За допомогою плоскої кисті, яка використовується в китайській розпису нігтів, легко і швидко виконуються якісні й акуратні малюнки і візерунки за допомогою акрилових фарб.

Густа текстура і насичений колір акрилової фарби дозволяє створювати ефектні образи.

Види мазків в китайській розпису нігтів
1. Гладь. Мазок проводять, не відриваючи кисть від нігтя по одній траєкторії.
2. Полуажур. Виконуються рівномірні широкі петельки з округлими краями по динаміці: вгору - в бік - вниз.
3. Ажур. Виконання мазка з нерівним краєм. Ця техніка є поєднанням полуажура і пір'яний техніки. Вгору виконується широка петля з частим підняттям кисті вгору-вниз щоб звузити мазок.
4. Пір'яна. Виконуються переривчасті рухи з перестановкою кисті. Часте підняття кисті вгору-вниз.
5. Хвиля. Безперервне підкручування кисті вгору - в бік-вниз.
6. Прозора мазка (аква). Техніка застосовується з метою висвітлення, затемнення і візуалізації ділянок. Наприклад, для створення відблисків, тіні, туману, хмар і т.п.

Складні дизайни нігтів припускають поєднання декількох роспісних технік для створення одного елемента. Тепер про кистях. Для виконання китайської розпису вам знадобляться плоскі кисті зі скошеним і прямим краєм.

Для створення фону можна використовувати будь-які кисті, і навіть губки.

Застосування класичних круглих кистей допускається тільки для створення живих ліній в композиції.

Кілька слів про фарбах. Для фону можна використовувати будь-які акрилові фарби. Якщо ви хочете створити дизайн, вам знадобляться акрилові 3D водній основі з додаванням силікону. Завдяки застосуванню 3D фарб виходять більш плавні переходи кольору і фактури. Фарби бувають глянсовими і матовими.

Форма листя і квітів в китайській розпису може бути найрізноманітнішою.

Розглянемо послідовне виконання деяких елементів китайської розпису нігтів і приклади виконання квіткових композицій.

Покрокове виконання китайської розпису
Створення пелюсток в китайській техніці
1. Почати слід з центрального пелюстки. За своєю формою пелюсток нагадує листочок. Кисть опускають в біло-блакитну і синю фарбу.
2. Додаємо бічній пелюстка до основного. При цьому одна сторона повинні бути напівзакриті. Між бічним і основним пелюсткою розміщуємо половинку ще одного пелюстки.
3. Дотримуємося тієї ж техніки для створення квітки. Середину затемнюємо темною фарбою.

Створення троянди в китайській техніці
1. Роботу слід починати з верхньої частини троянди. Роза складається з трьох напівкруглих мазків. Кисть занурюємо в білу і червону акрилову фарбу. Можна додати невелику кількість чорної фарби.
2. Усередині верхнього шару виконуємо такі ж мазки, тільки трохи нижче, ніж попередні. Техніка виконання в першому і другому рівні аналогічна.
3. До верхньої частини бутона домальовували два мазка. Ліву сторону закриваємо зверху вниз, а праву - справа - в центр - вниз.
4. З боків центральної частини кольору домальовували бічні сторони, щоб завершити формування силуету троянди.

Створення квітки в китайській техніці
1. Занурюємо кисть в білу і коричневу фарбу. За допомогою плоскої кисті формуємо два бічних пелюстки. Під час виконання цього мазка кисть повинна при натисканні повертатися у вихідне положення - на ребро.
2. У центр між двома пелюстками додаємо центральний верхній пелюстка. Всі мазки виконуються в тій же техніці.
3. Другий ярус і нижній пелюстка справа виконуються в тій же техніці.
4. Набираємо на кисть більш світлу і темну фарбу, і додаємо кілька пелюсток в центрі.

Китайську розпис можна застосовувати як на довгих, так і на коротких нігтях. На конкурсних роботах також доречно використання китайської розпису. Елементи китайської розпису можна внести в свій повсякденному манікюр, і поєднувати їх з кольором одягу для створення гармонійного образу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!