На сьогоднішній день види манікюру вельми різноманітні. Кожен з них має характерні особливості, вимагає конкретної підготовки, досвіду і знань для його проведення, визначеного набору манікюрних інструментів, іноді і обладнання. Природно, що час витрачається на певний вид манікюру може вимірюватися як хвилинами, так і годинами, можна сказати, ювелірної роботи.

У цій статті ми розглянемо найбільш поширений і зручний як по невеликому відрізку часу, що витрачається, так і по простоті, вид манікюру - класичний.

Такий варіант простий і зручний, а результат дозволить вам бути спокійною за вид ваших нігтів.

Перш за все перед початком операції потрібно таке на ваших нігтях повністю відсутня волога. Зробіть нігті бажаної довжини за допомогою ножиць. Надайте їм необхідну форму і гладкі краю за допомогою рухів пилочки переважно в одному напрямку. Таким чином, ви зменшите ризик розшарування нігтів.

За потреби видаліть кутикулу , Попередньо її підготував. Для цього попередньо нанесіть спеціальний пом'якшувальний засіб. Дайте йому добре вбратися, це займе пару хвилин. Занурте руки в теплу мильну воду, щоб зробити її більш м'якою і податливою. Після цього, використовуючи такі манікюрні інструменти як спис і лопатка відокремте кутикулу від нігтя. Акуратно обріжте її ножицями із закругленими кінчиками.

В разі виявлення біля нігтів задирок, не намагайтеся видалити їх без використання манікюрних інструментів. Радимо для початку потримати руки в теплій воді з додаванням кількох чайних ложок гліцеріносодержащей суміші або чистого гліцерину, щоб дати їм можливість розпаритися і пом'якшити шкіру.
Потім ретельно видалити вологу з нігтів і пальців звичайним рушником. І тільки потім, використовуючи щипчики з манікюрного набору, видалити задирки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!