Останнім часом на ринку послуг з'явилося дуже багато різних різновидів педикюру. Існує класичний педикюр, який включає в себе занурення ніг у теплу ванночку . Якщо салон вищого класу - це може бути зручна ванночка з гідромасажем. У звичайних же салонах, педикюр включає в себе обрізання нігтів і обпилювання різними пилками. Останнім часом асортимент пилок для нігтів дуже оновився: це пилочки різних кольорів, на різних засадах із пластику або змішаної основи. Послуги педикюру також включають обрізання кутикули з країв нігтя, м'яку полірування п'яти різними пемзи, терки і різними іншими спеціальними шліфувальними тканинами.

Стандартна класика педикюру є найвідомішою і доступною за ціною . За бажанням клієнта, майстер педикюру може видалити натоптиші, мозолі, а так само зняти спеціальним верстатом шкірний покрив з потовщеною п'яти. Але у такого методу є істотні недоліки:

1. Ризик зараження грибковими захворюваннями . Вода, яка використовується при педикюрі, являє собою живильне середовище для розмноження інфекції, розпізнати яку важко неозброєним оком, і природно, майстер педикюру не може запобігти її виникненню. Ванночка, якою користується майстер, частіше за все не стерилізується після кожного клієнта, в кращому випадку протирається дезинфікуючим засобом, які не завжди використовуються в потрібному процентному співвідношенні.

2. Порізи шкіри. Необережності в роботі майстра завжди можливі, але як попереджає МОЗ, через кров, або через інструменти, які належним чином не проcтерілізовани, передаються віруси гепатиту і СНІДу.

3. Відновлення небажаного зростання. Зрізуючи розпарену, ороговілу тканину на ногах, відбувається більш швидкий режим регенерації тканин шкіри, тим самим стимулюючи її зростання.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!