- Спочатку ванночку для педикюру добре промивають за допомогою миючого засобу і великої кількості проточної води. Потім наливають в неї гарячу воду, додають мильний порошок або спеціальну рідину для ніг, а також питну соду. Все це допомагає швидше розпарити ороговілі частинки шкіри.

- Клієнт сідає в крісло, попередньо знявши взуття, панчохи, шкарпетки. Ноги в першу чергу обробляють спреєм - антисептиком, потім на 20-30 поміщають в воду.

- Спеціаліст з педикюру ретельно вимиває руки, готує інструменти і матеріали для педикюру. По праву руку повинен стояти столик, вкритий білою серветкою. На ній мають у своєму розпорядженні продезінфіковані інструменти. Це лопатки, пилочки, кусачки для кутикул, кусачки для нігтів, терка (або підкорений верстат), безпечна бритва, кульки з вати, розчини для дезінфекції (р-р борної кислоти, 3%; р-р перекису водню, 3%; р -р йоду, 5%), крем для масажу ніг, рідина для зняття лаку, лак для нігтів і роздільники для пальців.

- Після ванни ноги насухо протирають рушником. Праву ногу закутують в поліетилен, зверху обертають сухим рушником (як варіант можна надіти махровий мішечок). Ліву ногу ставлять на підставку - з неї і починають педикюр.

- Стопу потрібно рясно і ретельно змастити пом'якшувальною кремом. Потім акуратно зіскоблювати ороговілі частинки з п'яти, пальців і підошви. Для цього користуються теркою або безпечною бритвою. Цей етап роботи вимагає особливої обережності, щоб не травмувати шкіру.

- Якщо є натоптиші, мозолі, то після поверхневого очищення шкіри, за допомогою щипців позбавляються від стрижня мозолі, робити це рекомендується навколо мозолі по колу.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!