Ломкость ногтей Коли на вулиці стає прохолодно, починають загострюватися хронічні захворювання: розвивається авітаміноз . Настрій псується і може виникнути депресивний стан, з'являється сонливість. Погана погода також впливає і на зовнішній вигляд людини: нігті ламаються, слабшають, починається лущення шкіри, в'яне та квітка волосся. Природна краса жінок, особливо нігті, страждають не тільки від осінньо-весняного авітамінозу. Причин, через які нігті псуються, безліч. Але ми, найчастіше, не в курсі про ці проблеми, і як вирішувати і лікувати їх, теж не знаємо. Ця стаття створена для кожної жінки, щоб ви назавжди змогли вирішити таку проблему, як ламкість нігтів.

Причини ламкості нігтів
нігті - це показник здоров'я. Якщо вони красиві, тверді, блискучі - це говорить про відмінний стан вашого здоров'я. але, якщо ж, навпаки, ваші нігті сухі, ламкі, крихкі - варто звернути особливу увагу на свій організм, він повідомляє вам про хвороби. Самому знайти проблеми по здоров'ю складно, хіба що тільки ви не медичний працівник. У зв'язку з цим, вам варто за допомогою звернутися до лікаря, і пройти діагностику на з'ясування причини слабких нігтів , І виявити проблеми по здоров'ю. Якщо лікар грамотний і досвідчений, він однозначно дізнається причину вашого нездоров'я. Суть проблеми може складатися в порушенні роботи кровообігу, в порушеннях роботи серцево-судинної і ендокринної системах (діабет, неправильне функціонування щитовидної залози), в гормональному збої (при клімаксі).

Буває, що ви пройшли всі обстеження, і ніякої серйозної хвороби не було виявлено. В такому випадку причина ламкості нігтів в неправильному догляді за ними. Може бути, ви неправильно користуєтеся пилкою для нігтів (пиляйте в різні боки), чи не захищаєте ваші нігтьові пластини, коли користуєтеся хімією, рідинами для миття посуду, засобами для прибирання. Якщо ви пройдетеся по вулиці в мороз і не надягнете рукавички, не дивуйтеся потім, що ваші нігті почнуть ламатися і тріскатися. Такого ж ефекту можна очікувати, якщо часто користуватися лаками для нігтів, і застосовувати для зняття лаку рідину з ацетоном.

Ще причина ламких і крихких нігтів може ховатися в тому, яка професія у людини. Першим, про що ви подумаєте, це робота на хімічних заводах, де люди безпосередньо контактують з хімічними реактивами. Але це не єдине місце, також шкідливими вважаються такі підприємства, як кондитерське, швейне і т.п. Дуже погано відбиваються на нігтях і загальне здоров'я вживання алкогольних напоїв і куріння. Також не варто забувати про причинно-спадкових зв'язках.

Всі випадки, фактори, які ми згадали, впливають на сильні зміни в структурі нігтів. Але головним серед них усіх є наше харчування. Особливо коли харчування людини незбалансоване, коли організму не вистачає вітамінів: C (яйця, сир), A (морквина), D (сонечко), E (олія соняшникова, риба), B5, цинку, заліза, кремнію, селену. Нігті стають дуже крихкими, «ніжними», слабкими.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!