Маникюр для профессионалов Для багатьох жінок догляд за нігтями став настільки звичною процедурою, що деякі жінки вважають за краще проводити її самостійно, інші ж жінки все-таки віддають перевагу ходу до професіоналів. Але навіть психологи стверджують, що жінкам періодично слід все-таки віддавати себе в руки справжніх професіоналів нігтьового справи. Професійні майстри нігтьового справи не тільки зможуть створити на ваших нігтики щось неперевершене, а також допоможуть вам вилікувати шаруються, ламаються нігті.

Професійний манікюр
Професійний манікюр, будь то класичний або апаратний, завжди повинен починатися з підготовчих процедур. Підготовчий етап може включати в себе звичне розпарювання кутикули за допомогою ванночки з ефірними маслами і морською сіллю, ніжний пілінг шкіри рук, або ж тривалу процедуру парафінотерапії. На сьогоднішній день багато салонів краси можуть запропонувати своїм клієнтам не тільки класичний (обрізний манікюр), а також сухий або апаратний.

До переваг професійного манікюру можна віднести ретельне опрацювання кожного нігтя клієнта, з мінімальним ризиком ушкодження і запалення кутикули. Для цих цілей більше підходить апаратний манікюр, адже він за допомогою спеціальної шлифовочной машинки допомагає відшліфувати навіть дуже загрубілі ділянки шкіри, які знаходяться навколо нігтя, роблячи їх м'якими і гладкими. Апарат для такого манікюру дозволяє бездоганно відполірувати нігті. Нігті, відполіровані таким, способом будуть дуже красиво виглядати, навіть без нанесення покриття. Зручність апаратного манікюру полягає в можливості його використання на натуральних і нарощених нігтях.

Відносно сухого або іншими словами безобрізного манікюру, то на сьогоднішній день такий вид манікюру є одним з найпопулярніших методів по догляду за натуральними нігтями. Під час проведення сухого манікюру кутикула розм'якшується і віддаляється за допомогою спеціальних хімічних складів. Багато клієнток віддають перевагу саме цьому виду манікюру, адже він є абсолютно безболісними, а також після його проведення, шкіра навколо нігтя починає рости повільніше.

Після проведення шліфування і видалення кутикули, майстер наносить декоративне покриття або прозору основу на поверхню нігтьової пластини. Якщо клієнтка бажає наростити нігті, тоді процедура проходить трохи інакше. Стрімкий розвиток технологій в сфері нігтьової індустрії дозволяє нарощувати нігті міцні і красиві нігті, які за своїм зовнішнім виглядом практично не відрізняються від натуральних. Нігті нарощені за допомогою гелю, найбільше схожі на натуральні нігті за своїм зовнішнім виглядом. У чому ж полягає перевага нарощування за допомогою гелю? Гель, який використовується для нарощування, є абсолютно нешкідливим і не має ніякого запаху. Гель, під впливом променів ультрафіолету, починає полімеризуватися в структуру, яка ідентична натуральним нігтям. Залежно від принципу нарощування гелі поділяються на однофазні, двофазні і трифазні. Трифазні гелі включають в себе основу, конструює гель і фінішне покриття. У двухфазном покритті один шару є зчіплюються, а інший гарантує міцність і блиск нігтя. Однофазні гелі є найбільш бюджетними, а також вимагають додаткового застосування фініш-гелю, для створення блиску.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!