10996.jpg Манікюр грає досить важливу роль в створенні сучасного, модного, але також закінченого образу у жінок і дівчат будь-якого віку.

Обов'язково перед нанесенням манікюру приділіть увагу шкірі рук і нігтів. Нігті обов'язково повинні бути доглянутими, так як облуплений манікюр зіпсує всю «картину», і прекрасно підібраний одяг не зможе просто напросто приховати промах такого типу.

У наш час звичайний однотонний манікюр, виглядає дуже нудно, але ось недавно на зміну йому в моду вступив манікюр з ефектом омбре , Він відразу сподобався модницям і став найбільш популярним. Манікюр такого типу ви зможете виконати самостійно або ж за допомогою професіоналів в салоні краси .

Для його нанесення, вам не знадобляться будь-яких навичок, в тому числі і спеціальних пристосувань, та й на нігтики він виглядає привабливо і виграшно.

Щоб зробити омбре манікюр будинку, вам знадобиться:
• рідина для зняття старого лаку;
• покриття для базового шару;
• різнокольорові лаки;
• губка або спонж;
• лак для закріплення;
• фольга;
• жирний крем, при відсутності його ви можете замінити скотчем, вазеліном і клеєм ПВА.

Омбр ділиться на такі типи:
• застосовуються відтінки одного колірного тону, які спочатку наносяться на кожен ніготь, в процесі чого виходить прекрасний перехід відтінків від світлого до темного. Таке омбре вважається найбільш легким, і воно не вимагає до себе спеціальної підготовки. На ніготь ви наносите лак одного тону, далі наступний тон лаку повинен бути трохи насиченим першого;
• використовуються досить контрастні кольорові гами лаку, які безпосередньо наносяться на ніготь за допомогою використання звичайної губки.

Як зробити манікюр омбре
1. Спочатку покриваємо нігтики базою під лак і чекаємо коли повністю висохне даний шар.
2. На фольгу наносимо смужки лаків (бірюзовий і рожевий або навіть чорний і білий), межі між лаками знадобиться змішати.
3. Спонжік вмочимо в палітрі, таким чином, на ньому залишаються смужки лаків обраних кольорів.
4. Навколо нігтя обов'язково наносимо жирний крем або вазелін, завдяки цьому не доведеться прибирати зайвий лак, який може залишитися після нанесення градієнта за допомогою спонжа.
5. За допомогою спонжа наносимо лаки на свої нігтики переривчастими і легкими рухами.
6. Чекаємо висихання шару, потім варто поверх нанести закріплювач лаку, а далі прибрати захисний шар крему, вазеліну або іншого засобу, навколо нігтя або ж прибрати надлишки рідиною для зняття лаку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!