Bio Sculpture Gel - нарощування нігтів біогелями

Кожен з нас мріє бути господарем здорових і міцних нігтів, у яких ідеальна форма, хочеться завжди мати манікюр, який би тримався рівно стільки, скільки нам треба, а також про лаку, який би ідеально лежав на нігтях до тих пір, поки не набридне! ... Скільки протримається педикюр або манікюр, після нашого походу в салон? Максимум тиждень! І то за умови, що всі по дому ми будемо робити в рукавичках і ходити тільки в шкарпетках. А якщо всі домашні справи доручимо домробітниці, то може бути два тижні. Але, як на зло, перед яким небудь дуже важливим заходом або, же перед побаченням, наш улюблений червоний лак обов'язково викине свій каприз і зіпсує вигляд наших випещених нігтів. А якщо нігті нарощені ?! Відшаровуються, ламаються, потребують постійної корекції ! Завжди згадую нігті моєї знайомої після зняття акрилу. Вони були тоненькими як папірець і ламалися постійно, схоже, навіть від води! Саме тоді я дала собі слово, що ніколи не буду нарощувати своїх нігтів, а буду берегти свої рідні, хоч і не ідеальні від природи.

Своє слово я тримала до недавна, поки не дізналася про новий метод нарощування і зміцнення нігтів за допомогою биогеля. Зовсім недавно ця новинка з'явилася в нашому Центрі Краси Balance Club. Дана методика не просто носить назву «нарощування і зміцнення», тому що саме за допомогою цього гелю ви не тільки наростити свої нігті, але і добре їх зміцните. Біогель нового покоління має унікальну структуру: у неї до 50% протеїнів, вона пориста. Наші нігті під цим биогелем не просто «дихають», а й добре харчуються. Нігтьова пластині під гелем відростає здорової, рівною і міцною. У цій процедурі унікальним є те, що нігтьову пластину не треба спилювати ні перед нанесенням гелю, ні під час його зняття, тому як завдяки своїй структурі, даний гель прекрасно і легко знімається спеціальним складом, не завдаючи ніякої шкоди натуральним нігтям.

У своїй палітрі цей биогель має 80 відтінків кольору . Ваш манікюр протримається на нігтях кілька тижнів, до того часу, поки відстань від кутикули до кольору ще не буде сильно помітним. А в тому випадку, якщо ви підберете нейтральний колір гелю, то спокійно можете забути про манікюр на кілька тижнів. Цей гель не тріскається і не відшаровується, може перебувати у воді досить тривалий час. Ваші нігті мають натуральний вигляд, і ваш секрет знатиме тільки майстер і Ви.

Особисто я переконалася вже в якості гелю і можу впевнено сказати, що педикюр і манікюр «BIO SCULPTURE GEL» гідно витримав місячне перебування на березі моря. Я зняла його тільки тому, що трохи набрид колір. Все-таки - мрії збуваються!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете придбати за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!