Наращивание ногтей на типсы На сьогоднішній день існує декілька основних видів технології моделювання нігтів. Дуже популярним є метод нарощування нігтів на тіпси. Так що ж таке тіпси.

тіпси - пружні, але дуже міцні пластинки. Виготовлені вони з силікону або з пластика. Тіпси відрізняються по довжині - короткі, середні і довгі. Для візуального сприйняття і розуміння найбільш придатною довжини, оптимальніше всього вибирати довгі тіпси. Можливий вибір і типс середньої довжини, які в подальшому можна вкоротити відповідно побажань клієнта. Вкрай рідко використовуються тіпси короткої довжини.

Кольори типс:
Залежно від кольору, існує три основних види типс

Бежеві - найпопулярніший і популярний колір.

Прозорі - цей тип використовується з метою дизайну нігтів у вигляді акваріума, для чіткості і прозорості.

Френч - дані тіпси спочатку пофарбовані в два кольори. Основний колір, і білий у вигляді півмісяця на вільному краю нігтя. Такі тіпси необхідні для створення манікюру у вигляді френча.

Основні критерії при виборі якісних типс:
Товщина - занадто товсті або тонкі тіпси будуть ламатися, тому вибирайте середню товщину.

Еластичність - тіпси не повинні бути жорсткими, так як будуть ламатися. Звертаємо увагу на гнучкість.
Дуже важлива поверхню тіпси. Вона повинна бути гладкою.

Пружинистість, пружність - під час стиснення тіпси повинні витримати. Бути середньої пружності.

технологія нарощування
Першим і дуже важливим кроком є дезінфекція. Обробити необхідно як інструменти, так і руки і клієнта і майстра. Лопаткою необхідно акуратно відсунути кутикулу. Для уникнення того, що натуральний ніготь буде виглядати з під тіпси, в разі, якщо свій ніготь довгий, його необхідно вкоротити і надати необхідну форму. Наступним кроком є шліфування нігтя за допомогою пилочки - для видалення природного блиску нігтьової пластини, до отримання матової пластини. Для цього необхідно використовувати пилку 180/200 грит.

Вибір тіпси до кожного пальця
Для полегшення цього завдання, всі види типс мають номера. Це номер один - для великого пальця, і до номера десять, призначеного для мізинця. Крім того тіпси бувають як широкі, так і вузькі. Тут ми підбираємо індивідуально, що необхідно саме Вам. Правильне положення тіпси - між бічними валиками. Цьому моменту необхідно приділити особливу увагу, так як велика чи маленька тіпса буде відставати. Правильно підібравши все тіпси можна приступати безпосередньо до їх приклеювання.

Додання бажаної форми тіпси
Після приклеювання тіпси, необхідно надати довжину і форму, а також акуратно підпиляти перехід між типсами і натуральними нігтями, не пошкодивши пластину натурального нігтя.

Розташувавши пилку під невеликим ухилом, обережно обробляємо тільки край тіпси, який безпосередньо приклеєний до нігтя. Для цього беремо пилочку 100/100 грит. Далі необхідно спиляти з тіпси блиск. Далі йде етап знежирення нігтя і нанесення праймера на свій ніготь. Рекомендуємо детально ознайомитися з правилами використання праймера, так як існує можливість обпекти шкіру. Подальшим етапом є безпосередньо нанесення гелю і дизайн нігтя відповідно до побажань клієнта. Завершальним етапом у нарощуванні нігтів на тіпси є покриття сформованих нігтів фініш гелем і обробка кутикул призначеним для цього маслом.

Таким чином, тут Вам описано, послідовність етапів нарощування нігтів на тіпси, основні моменти, на які необхідно звернути особливу увагу.

Бажаємо Вам удачі в процесі освоєння техніки моделювання / нарощування нігтів на тіпси.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!