Кілька років тому в індустрії краси з'явилося нове поняття: "нейл-арт". Воно позначає мистецтво прикрашати нігті не тільки за допомогою банального нанесення декоративного лаку, але з використанням величезної кількості різноманітних матеріалів: блискітки, мережива, фольга, намистинки, стрази, стрічки, спеціальні мініатюрні прикраси, які використовують у пірсінгу нігтів.

Щоб стати майстром нейл-арту, необхідно пройти спеціальні курси, після яких можна створювати на нігтях справжні витвори мистецтва.

Нейл-арт найчастіше застосовують для нарощених нігтів гелів, так як вони більш міцні, ніж акрилові, і зможуть винести активний вплив різних розчинників, що застосовуються в нейл-арте.

На сьогоднішній день найпопулярнішим напрям нейл-арту є "Акваріумний" дизайн нігтів , Суть якого в тому, щоб нанесений майстром малюнок виглядав як ніби під склом.

Ще один популярний варіант нейл-арту - кришталевий дизайн, штучно відтворений майстром за допомогою спеціального пристосування. Зверху на нігті можна нанести об'ємну композицію з декоративних елементів (пір'я, страз, акрилових пудр і ін.) Або просто нанести звичайний малюнок.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!