Коли у вас намічається вечірка, ваші нігті прекрасно прикрасить об'ємний дизайн. У буденні дні, однак, це не тільки виглядає трохи дивно, але ще й стає на заваді. Опуклими частинами дизайну нігтя ми необережно можете дряпнути когось поруч або себе ж. Крім цього можуть постраждати ваші нові панчохи або одяг. Ви ж можете навіть пошкодити палець або свій красивий ніготь, виконуючи звичайні повсякденні дії.

У створенні такого незвичайного дизайну нігтя беруть участь акрилові гель і пудра. Різноманітні візерунки і фігурки з цих елементів ліпить майстер з нейл-арту. І робить це він елементарно, як з глини.

Дизайн нігтя може бути плоским, але виконаний все з тих же акрилових складових: гелю і пудри. Такий дизайн теж вважається об'ємним. Малюнок на нігтьової пластини в разі застосування гелю і пудри виходить опуклим, цим він і відрізняється від простої художнього розпису.

Якщо ви захочете прикрасити ніготь маленьким забавним ведмедиком, фахівець з тривимірного дизайну збере це зображення для вас. Він сліпить кожну частину цього звірка окремо і зафіксує їх у вас на нігті. Таким чином, частина ведмедика буде підніматися над нігтем. Це буде виглядати, як ніби ваш звірок простягає вам лапку, і ви легко можете її потиснути.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!