Обрезной маникюр по технике «непрерывно среза» У цій статті мова піде про послідовність виконання обрізного манікюру по новій техніці, яка отримала назву безперервного зрізу. І так, перейде безпосередньо до розгляду кожного з етапів:

1. Виконується дезінфекція рук майстра і клієнта. Майстер надягає одноразові рукавички і приступає до огляду рук клієнта. Це потрібно для того, щоб переконатися у відсутності відкритих ран, подряпин і бородавок. Якщо бородавка може створити незручності під час створення манікюру, її заклеюють пластиром і більше не чіпають.

2. Клієнт спільно з майстром визначається з формою і довжиною нігтьової пластини. Як правило, вирівнювання виконується по найкоротшій нігтьової пластини. Якщо ж довжина нігтів стандартна, вкорочувати за наступною схемою: ніготь на середньому пальці повинен бути на кілька міліметрів вище, а на вказівного та безіменного пальців - на міліметр менше. Підпилювання нігтьової пластини краще починати з мізинця правої руки.

3. Якщо ви обзавелися новою пилкою, то старої краще запив гострі краї. За допомогою пилочки 240 грит запечатують торці нігтя.

4. За сухій поверхні нігтя за допомогою Бафа зачищається птеригий, відсувається кутикула і бічні валики. Видаляється все, що можна видалити, ретельно обробляється птерігійпушером за такою технологією: запилюється форма і зашліфовивается кожен ніготь. Цей етап є ключовим, адже від нього залежить чистота манікюру.

5. Далі крапельно на кутикулу кожного нігтя наноситься Ремувер. Він діє близько трьох хвилин.

6. Наступним етапом ставати виконання ванночки. Засоби для мацерації краще зупиняти вибір на засобах без жирових добавок. Руки клієнта занурюють у ванну. Ця процедура не повинна займати багато часу, адже надмірно розмокла кутикула не підходить для обрізання.

7. птеригій продовжує оброблятися пушер. Видаляється те, що не вдалося бафом. Обробка починається з мізинця, промаківая серветкою. Працюють паралельно шкірі, відсуваючи валик.

8. Далі майстер переходить до обробки бічних валиків за допомогою кусачок. Валик зрізається паралельно шкірі. Не варто заглиблюватися, адже це може призвести до травмування.

9. Приступають до точки росту нігтьової пластини, де є ущільнення кутикули. За допомогою кусачок очищаються пазухи, відгинаючи подушки.

10. Обрізання кутикули. Дуже важливо при цьому виявити точку росту. Виконується контрольний зріз, при цьому кусачки розташовуються на нігті. У роботі використовують тільки кінчики кусачок, направляючи їх в точку зрізу. Виконуючи руху такі руху доходять до запечатування зрізу. Виконуючи руху таким чином, виключається ризик отримання задирок.

11. Бічні валики шліфують мелкоабразівной пилою 240 грит. Палець змочують у воді, промакивать, відсувають подушечку і беруть пилку як сигарету і проходять по шкірних лініях. Шкіра при цьому не повинна бути надмірно сухою або мокрою.

12. Якщо планується покриття лаком, на кутикулу наноситься масло для кутикули і крем для рук.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!