Красиві нігті - це заслужений результат правильного догляду та харчування. Дивлячись на конституцію людини, можна побудувати харчування так, щоб організм зміг отримувати всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Залізо, сірка, кальцій, кремній, протеїни і жирні кислоти, вітаміни А, Д і Е - це все потрібно людині для того, щоб він був здоровим. Про те, що всі наші системи функціонують в нормальному режимі, вказує здоровий і рожевий колір нігтів, а також їх форма. Більш того, в залежності від домінуючої доши, нігті бувають різної форми і структури. Люди капха-типу мають квадратні нігтьові пластини, вата-тип - ламкі і бліді нігті неправильної форми; пита-тип - гнучкі овальні нігті.

Крім цього, потрібно її пам'ятати і про меридіанах, за якими трансформується енергія через тіло . Кожен наш ніготь пов'язаний з окремим меридіаном. Таким чином, ніготь великого пальця має зв'язок з головним мозком; ніготь вказівного пальця легкі і товста кишка; ніготь середнього пальця - тонка кишка; ніготь безіменного пальця - нирки, мізинця - репродуктивний орган і серцево-судинна система. Для активації енергії меридіанів необхідно потирати нігті пальців одна об одну.

Для того щоб нігті виглядало добре і красиво , Вони вимагають до себе правильний і регулярний догляд. Не завадить щоденний масаж кінчиків пальців щіточкою - добре допомагає в стимулюванні кровообігу. Один раз в тиждень зробіть теплу ванну для ніг з соком лимона і масаж пальців ефірним маслом.

Ви можете також застосовувати спеціальну техніку масажу рук, окремо 4 і 5 крок. Ванночки з теплого рослинного масла з додаванням ефірної олії додадуть вашим нігтям гладкість і блиск. Суміш масел ви можете приготувати і самостійно на свій смак, в таких пропорціях: до 30 грамам мигдалевої олії додайте по 2 краплі олії кипариса, сандалу і лаванди.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!