Проблемы рук Для жінки - це її візитна картка. Станом рук, зовнішньому і ступеня доглянутості судять про характер їх власниці і її положення в суспільстві. Якщо шкіра на руках лущитися, сохне, тріскається, а манікюр виконаний недбало, то навіть якщо ви будете мати особа рідкісної красуні, а фігуру моделі, то враження все одно буде зіпсовано через стан рук.

Безумовно, ми не в силах змінити природну форму кисті руки, але можна домогтися того, що шкіра і нігті будуть мати чудовий вигляд. Найбільш поширеною проблемою шкіри рук є сухість, почервоніння шкіри і лущення. Причиною таких неприємних явищ можуть стати захворювання внутрішніх органів, зокрема травного тракту, нестача жирних кислот і вітамінів групи А і В.

Руки жінки досить часто контактують з шкідливими речовинами під час виконання прання, миття посуду, прибирання. Але їх вплив можна виключити, якщо використовувати гумові рукавички для виконання всіх цих робіт.

Також допомогти вберегти здоров'я шкіри рук допоможе правильне харчування. У свій раціон варто включити овочі, зелень, випивати достатньо води, регулярно використовувати засоби по догляду за руками.

Нігті в східній медицині є першим і головним показником здоров'я. При проблемах з системою кровообігу, яка розносить по всьому організму корисні речовини і кисень, то це відразу ж відобразитися на стані нігтьових пластин. На них починають утворюватися білі плями, борозенки, нерівності, нігті стають крихкими, ламаються і шаруються. Щоб зрозуміти, як працює система кровообігу, слід вчинити так: руки потрібно опустити в холодну воду і потримати 20 секунд. Варто засікти час, коли вони знову зігріються. Якщо через 10 хвилин руки як і раніше холодні, значить, кров до них погано надходить. Здорові нігтьові пластини мають рожевий колір.
Тьмяні і бліді нігтьові пластини є ще однією ознакою збою припливу крові. Пожовтіння і знебарвлення нігтьових пластин можуть бути викликані використанням неякісного лаку для нігтів, курінням і загальним зневодненням організму. Слабкість нігтів може критися в недокрів'ї та проблемах з печінкою.

Якщо нігті мають коричневий відтінок, то слід звернутися до лікаря, адже досить часто рак шкіри починається з кореня нігтя. Вживання достатньої кількості поживних речовин може істотно поліпшити стан нігтьових пластин.

Найголовнішим і поширеним міфом щодо здоров'я нігтів є те, що кальцій зміцнює нігті. Але в дійсності головним помічником у догляді за нігтями є цинк. Поява білих плям на нігтях готує якраз про його нестачі. Організм потребує в цьому елементі в великих кількостях. І якщо стежити за своїм раціоном, то вдасться вирішити дану проблему. Достатня кількість цинку знаходиться в морепродуктах, м'ясі і яйцях. Для зміцнення нігтів і поліпшення зовнішнього вигляду їм потрібен селен і залізо.

Як зберегти красу шкіри?

Щоб продовжити молодість шкіри рук їй потрібна допомога ззовні. З цим завданням допоможуть впоратися компоненти, які присутні в багатьох кремах для рук. Варто звернути увагу, що вони будуть ефективними в тому випадку, якщо проблеми з руками викликані зовнішніми причинами, а не внутрішніми.

Гіалуронова кислота

Вона вбирає воду, нормалізує водний баланс в клітинах шкіри, бере участь в процесі ділення клітин.

колаген
Зволожує шкіру і підтримує її еластичність.

амінокислоти

Стимулюють вироблення колагену.

провітамін В5

Покращує зовнішній вигляд шкіри, усуває сухість, лущення, свербіж та почервоніння, захищає її від зовнішніх подразнень.

протеїни

Це білкові сполуки, які підвищують пружність і тонус шкіри.

пептиди

Покращують бар'єрну функцію шкіру, стимулюють природне вироблення гіалуронової кислоти, розгладжують дрібні зморшки.

Вітамін А

Покращує бар'єрну функцію шкіри, контролює ріст клітин, уповільнює старіння шкіри.

Вітамін Е

Запобігає старінню шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!