Коли ми чуємо вислів SPA-педикюр, то в розумі представляється кабнет в косметичному салоні, наповнений запахом ароматичної олії, а навколо стоять тюбики із усілякими масками, кремами, солями для ванн та іншими атрибутами для підтримки краси. Але навряд-чи можна уявити, що SPA-педикюр можуть робити ... маленькі рибки в акваріумі.

Як Ви самі розумієте, це трохи перебільшено, так як неможливо навчити цих маленьких рибок робити класичний педикюр , Але вони не цілком звично доглядають за шкірою ног.Вообразіте, що ви приїжджаєте в косметологічний центр, занурює свої трохи стомлені ноги в акваріум і вам роблять педикюр і в той же час легкий масаж десятки крихітних рибок.

Що ми отримуємо від такої процедури? У цій сфері працюють рибки Garra Rufa. Вони не можуть вкусити, оскільки ці рибки не мають зубів, але вони нормально себе почувають у досить теплій воді і прибирають відшарованої частинки шкіри, а це дуже вдало стали застосовувати в косметологічних цілях. На жаль, рибкам не під силу впоратися з мозолями або огрубілою шкірою, підкоригувати нігті, але зате вони роблять шкіру ніжною і оксамитовою. До речі, ці крихти шліфують шкіру скрізь, а не тільки на ногах.

Спочатку процедури з рибками були доступні тільки в Японії, пізніше їх стали використовувати в Китаї. Тепер можна відвідати такий салон і в Нідерландах, Північній Америці і Південній Кореї. Можливо, незабаром і у нас можна буде замовити догляд за ногами за допомогою цих маленьких рибок.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!