Жіночною себе почуває тільки доглянута жінка, а також красивою і впевненою в собі. Здорові і блискучі волосся, чистіша і рівна шкіра на обличчі і тілі, звичайно ж, доглянуті і красиві руки і ноги - ось ті ознаки, які і визначають справжню жінку. Гарний педикюр ви самостійно можете провести у себе вдома, але ж не завжди і не у всіх є сили, та й бажання займатися ним. Варто ще і відзначити той факт, що простого догляду за ніжками будинку може не вистачити, тому необхідно періодично відвідувати салони, де приведуть ноги в порядок за допомогою професіоналів.

салонний педикюр - це найбільш комплексний догляд, що дозволяє нам ефективніше і швидше привести в порядок ступні, надавши при цьому необхідний естетичний вигляд нігтиками. У сучасних салонах можуть запропонувати різні види педикюру, і тому давайте розглянемо основні.

види педикюру
Апаратний педикюр. Вид простого догляду за ногами, який деякі називають сухим. Апаратний педикюр проводиться на суху і швидко - при ньому не відбувається ніякого розпарювання, в тому числі і розмочування. Для пом'якшення шкіри на ногах використовують спеціально розроблену рідина або крем, які мають крім пом'якшуючих властивостей ще й дезодоруючі і дезінфікуючий властивість . Апаратним педикюр названий через те, що використовується спеціальна машинка, яка на перший погляд нагадує бор. Педикюр, що проводиться апаратом, завжди проводиться за допомогою різних шліфувальних насадок і пилок. Даний спосіб проведення догляду за ногами рекомендується тим жінкам, які найчастіше носять більш високі підбори.

Класичний педикюр. Такий вид педикюру ще в простанородіі називають мокрим або ж обрізним. Процедура проведення класичного педикюру починається з звичайного розпарювання ніг в спеціальному дезинфицирующем соляному розчині. У деяких салонах спочатку роблять розслаблюючу розпарювання з використанням ефірних і ароматичних масел, після чого роблять дезінфікуючий розпарювання. Спеціаліст за допомогою щітки, пемзи або терки видаляє мозолі, ороговілості і натоптиші, далі проводяться в порядок і нігті, вирівнюють і полірують їх. Кутикулу в такому вигляді педикюру обрізають повністю, саме тому класичний педикюр і має свою назву «обрізний».

Європейський педикюр. Цей вид педикюру, на відміну від класичного, називається «не обрізної». Процедура по догляду за ногами проводиться так само саме, як і в класичному, але при цьому кутикула не обрезается, а розм'якшується і відсувається дерев'яною апельсинової паличкою. Педикюр такого типу досить популярний, багато його вважають найбільш гігієнічним, особливо це стосується літнього часу, коли ніжки більш схильні до інфекції.

Який би ви не вибрали вид педикюру, необхідно розуміти, що догляд повинен бути постійним. За умови, що всі запустити, то після набагато складніше привести ніжки в порядок. Займайтеся доглядом за собою постійно, і, доглядаючи за шкірою свого обличчя і шиї, при цьому, не забуваючи і про догляд за руками і ногами!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!