Самые распространенные заблуждения относительно педикюра Але чомусь жінки не зараховують себе до експертів в області електроніки, незважаючи на те, що щодня її використовують.

Тому так звана жіноча компетентність щодо педикюру викликає у фахівців великі сумніви. Дуже часто представницькі прекрасної половини людства роблять помилки під час виконання такої делікатної процедури, через те що перебувають під впливом широко поширених міфів щодо педикюру.

Міф №1. Нігті на нігтях обов'язково повинні бути коротким, в іншому випадку вони врастут в шкіру.
Насправді довжина нігтів на ногах може бути найрізноманітнішою. Ви можете вибрати будь-яку довжину, яка здається вам красивою і практичною, щоб не викликала ніяких неприємних відчуттів під час носіння взуття.

Зазвичай нігті вростають не через надмірну довжини, а швидке навпаки, в результаті того що їх обрізають занадто коротко або зрізають куточки. Обрізати нігті необхідно рівно, тільки злегка закруглений їх з боків.

Для зручності краще використовувати щипчики для педикюру або манікюрні ножиці. За допомогою якісного інструменту можна правильно обрізати ніготь - чітко поперек нігтьової пластини, так як рекомендують фахівці.

Додатково до всього необхідно також звертати увагу на взуття, яку ви носите. Ніготь може врости через тісний і незручного взуття. Тому вибираючи взуття необхідно брати до уваги комфорту, щоб пальці не були обмежені.

Міф №2. Кращий засіб проти натоптишів - бритва.
Таке твердження не тільки помилково, а й небезпечно. Воно може спричинити за собою неприємні наслідки. Гостра бритва в невмілих руках перетворюється в холодну зброю, яке здатне завдати шкоди. До того ж позбутися від ороговілої шкіри і натоптишів шкіри можна зовсім іншим, не так травматичним і безпечним способом.

Для видалення натоптишів використовуються пилочки з різною абразивністю. Причому ці пилочки можуть використовуватися не тільки для обробки стоп, але також і для надання форми нігтьової пластини.

Щоб запобігти утворенню натоптишів необхідно проінспектувати своє взуття і відмовитися від взуття на екстремально високих підборах, яка як раз і є найпоширенішою причиною виникнення натоптишів.

Міф №3. У нарощуванні нігтів на ногах немає необхідності.
Насправді, коли заходить мова про нарощування нігтів на ногах, то, як правило, мова йде не про збільшення довжини нігтя, а про поліпшення зовнішнього вигляду і згладжування різних дефектів нігтьової пластини.

Нарощування нігтів на ногах особливо актуально для жінок, які мають проблемні нігті. Особливо це стосується літнього періоду, коли без відкритому взутті просто не обійтися. До процедури нарощування нігтів на ногах можна вдаватися не тільки з естетичних міркувань. Покриття дозволяє захистити натуральну нігтьову пластину від механічних пошкодженні. Це особливо актуально для людей, які мають слабку і схильною до пошкоджень нігтьової пластиною.

Крім того, сучасні матеріали, які використовують для нарощування, мають особливі властивості - вони не тільки маскують недоліки нігтів, але також зміцнюють і відновлюють нігтьову пластину. Більш того, процедура нарощування дозволяє вирішити проблему врослого нігтя, адже під час моделювання відбувається витягування нігтьової пластини і змінюється напрямок її зростання.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!