Секреты красивых рук Скільки всього випадає на долю жіночих рук - прибирання по будинку, прання, миття посуду, робота в саду і городі, професійна діяльність. Також не варто забувати про вплив природних чинників - вітер, мороз, спеку, солона морська вода і т.п. Відсутність догляду за руками може привести до підвищеної сухості, почервоніння, лущення, появі зморшок і мозолів.

Секрети красивих рук

Мити руки краще милом, яке містить високоякісні жири (ланолін і спермацет) і високомолекулярні спирти, які послаблюють дію лугу. А ось від використання господарського мила краще відмовитися, оскільки воно містить достатню кількість лугу і знежирює, підсушує шкіру і може викликати роздратування.

Щоб захистити шкіру рук використовують спеціальні креми. Силіконовий крем для рук містить в своєму складі органічні речовини, за рахунок яких на шкірі утворюється захисна плівка, яка оберігає їх від води, розчинників, лугів і кислот. Сучасні виробники випускають спеціальні живильні креми для рук. Вони прекрасно пом'якшують шкіру, роблять її оксамитової і еластичною, за рахунок наявності вітамінів, ферментів, рослинних екстрактів в складі. Крім цього деякі крему наділені протизапальними і антибактеріальними властивостями, тому вони можуть використовуватися для прискорення загоєння тріщин і невеликих ран.

Щоб пом'якшити шкіру рук в пору припадуть домашні засоби - відвару картопля, геркулесу, лляного насіння.

Корисно виконувати теплі ванночки з трав - кропиви, ромашки, подорожника, липового цвіту, лопуха, шавлії, які беруть по ложці на 1 л води. Після виконання такої ванночки у вологу шкіру втирають крем для рук або будь-який інший живильний крем, розрахований на суху шкіру рук.

Якщо на руках з'явився висип, набряк або почервоніння варто звернутися до лікаря-дерматолога. Ці ознаки говорять про запалення шкіри, яке може виникнути в разі контакту з певними рослинами.

Тим, у кого сильно пітніють руки, варто виконувати 5-10 хвилинні ванночки з кухонною сіллю, якою беруть чайну ложку з розрахунку на літр води. Можна також для цих цілей використовувати дубову кору (столова ложка на літр води.

Вправи для кистей рук

Щоб зберегти рухливість і гнучкість суглобів і пальців, зняти втому, посилити кровообіг, зняти набряклість рекомендується виконувати комплекс вправ, який може виконуватися кілька разів в день. Це особливо корисно після виконання важкої фізичної роботи.

1. Кожну руку міцно стискають в кулак і різко розтискають. Вправа повторюють 10 разів.

2. Виконуються обертальні рухи кистями рук всередину і назовні. Вправа повторюють 10 разів.

3. Далі йдуть кругові рухи великими пальцями в обох напрямках. Вправа повторюють 10 разів.

4. Пальці складають в замок, міцно стискають і розтискають. Так проробляють 20 разів.

5. Пальці обох щільно притискають один до одного. Лікті мають у своєму розпорядженні на рівні плечей. Тепер без разжіманія пальців долоні відводять так, щоб зап'ястя і лікті розсунулися. Кисть повертають у вихідне положення. Повторюють 10 разів.

6. Кисті рук піднімають вгору і вільно опускають. Повторюють 20 разів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!