Секреты стойкого маникюра от профессионалов Слабкі нігті є головною причиною нестійкого манікюру. Тому якщо у вас манікюр тримається не тривалий час, не варто йти лаятися з майстром, а слід брати до уваги даний факт. Адже, погодьтеся, дівчата, у вас хоча б раз, але траплялося таке, що лак тримався менше передбачуваного терміну, і ви відразу ж подумали, що виною всьому його погана якість. Безумовно, варіант неякісного покриття не варто відкидати, але не завжди проблема в ньому. Іноді проблема недовговічного манікюру криється в слабких і шаруються нігтях. Розшарування нігтів зазвичай починається з вільного краю. Нігті починають чіплятися за одяг, ламаються і тріскаються. Саме тому кольорове покриття швидко скочується, облазив з тонкої нігтьової пластини. Щоб нігті не слоілісь їм необхідне харчування і зміцнення. Додатково до всього вам слід звернутися до лікаря, пройти діагностику внутрішніх органів, таких як печінка, нирки, ендокринні залози, оскільки розшарування нігтьової пластини може бути свідченням порушень в роботі цих внутрішніх органів.
Вам також варто переглянути раціон харчування, і вживати в їжу якомога більше мікроелементів, вітамінів А і Е, продуктів містять клітковину, які так необхідні для підтримки здоров'я нігтів. Щоб позбутися від цієї неприємної проблеми вам рекомендується приймати препарати в яких міститься вітаміни групи В і Е, колаген, мінеральні солі, кальцій, кремній, протеїн.

Компанія ORLY, яка є справжнім експертом в області краси, розробила цілу лінійку професійних засобів, які призначені для догляду за ламкими і шаруються нігтями. Наприклад, одним з таких засобів є Nailtrition, що містить екстракт бамбука для зміцнення і зростання нігтьової пластини. Також існує ряд інших засобів для нігтів: Calcium Shield - це кальциевое зміцнення, Nail Defence - протеиновое покриття, яке дозволяє запечатати вільний край нігтя і запобігає його подальше розшарування. Ці препарати за все за кілька тижнів використання дозволяють реанімувати пошкоджені нігті, а також надають нігтям здоровий блиск.

Зверніть увагу, що для того щоб лак ліг рівно нігті повинні бути ідеально рівними без будь-яких дефектів. Зробіть ванночку для нігтів, видаліть кутикулу, а після видалення виконайте масаж рук і втирайте в нігті і область кутикули масло. Безпосередньо, перед тим як покрити нігті лаком їх необхідно знежирити за допомогою спеціальних засобів. Зверніть увагу, що всю поверхню нігтя необхідно обробити цим засобом, приділіть особливу увагу бічних частинах нігтя. Потім, уже на суху і знежирену поверхню нігтя наносять базове покриття. Базове покриття дозволяє створити рівну поверхню, а також захищає нігтьову пластину від шкідливих складових лаку. Ніготь повністю покривають лаком за 5 рухів. Нанесення лаку повинно бути плавним і рівним. База наноситься тонким шаром.

Після бази наносять кольорове покриття. Техніка виконання є ключовим фактором, адже від неї залежить якість покриття. Перед нанесенням кольорового покриття необхідно підготувати лак. Ні в якому разі не потрібно збовтувати флакончик з лаком, адже в ньому можуть з'явитися пухирці повітря, які лише ускладнять процес його нанесення. Щоб перемішати вміст флакончика необхідно його перевернути кришечкою вниз і покатати в сторони, тримаючи лак між долонями.

Лаком покривають точно як також як і базовим покриттям за 5 рухів.
Перший шар лаку дуже важливий, оскільки він дозволяє окреслити кордон для нанесення наступних шарів. Якщо ви хочете отримати гарну лінію кутикули, вам варто неквапливо вести кисть вниз. Виконайте легке натиснення кисті, розташувавши її вертикально, злегка розплющите її і дайте можливість лаку стекти з кисті. В такому випадку лак в точності відобразить форму кутикули. Таке покриття можна назвати «покриття краплею», оскільки в такому способі покриття головним є набір краплі, якою б вистачило на всю довжину нігтя. Третій і четвертий мазок виконується однаково у напрямку від центру нігтя вздовж кутикули спочатку вправо, потім вниз. Мазки уздовж лінії кутикули повинні бути закруглені.

Витримайте певний інтервал між нанесеннями покриття, щоб лак висох. В такому випадку поверхня нігтя буде більш рівно і гладкою, а лак буде сохнути набагато швидше. Верхнє покриття наноситься на нігтьову пластину в один або два шари, в залежності від інструкції фірми-виробника.

На замітку споживачеві: не варто економити на матеріалах, робіть вибір на користь якісних лаків відомих фірм-виробників, які гарантують надійне і стійке покриття. Недорогі лаки тримаються нетривалий час, отлаіваются і псують нігтьову пластину.

Манікюр з використанням гель-лаку
У XXI столітті нігтьова індустрія відкрила світу новий ще небачений вид покриття - гібрид гелю і лаку. Безліч експериментів, проб і помилок привели вчених до створення нового матеріалу для покриття нігтьової пластини, який надійно склеюється з натуральним нігтем, і в той же час швидко і легко знімається. Відкриття цього матеріалу стало справжнім проривом в нігтьової індустрії, і в цьому немає нічого дивного, адже гель-лак не має запаху, досить простий в роботі і дозволяє створити незвичайне покриття.

Перевага гель-лаку полягає в тому, що він здатний на протязі двох тиждень зберігати свій первинний зовнішній вигляд. Це свідчить про високу стійкості покриття. У гель-лаку поєднуються найкращі властивості лаку і гелю. Від лаку - це легкість і простота нанесення, блиск, насичений колір, а від гелю - це мовчазний запах, зносостійкість. Завдяки всім цим якостям, і особливо стійкістю покриття, гель-манікюр став дуже популярний і затребуваний. Кожна третя клієнтка салону, приходить в нього на цю процедуру. Зручність гель-лаків полягає також і швидкості висихання - для цього їх полимеризуют в УФ лампі. Гель лак неможливо змастити, як звичайний. Видалення такого покриття відбувається протягом десяти хвилин за допомогою спеціального розчину. Варто відзначити, що нігті, покриті гель-лаком є більш гнучкими. Це пояснюється тим, що гель-лак створює гумове покриття. Одним з переваг такого покриття є відсутність необхідності запиливания поверхні натурального нігтя. А це значить що травматизація нігтьової пластини виключена. Цей факт є вирішальним для багатьох клієнток, адже гель-лак дозволяє зберегти здоров'я нігтьової пластини.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!