На сьогоднішній час великою популярністю користується spa манікюр. Величезне задоволення власників поєднується з користю для нігтів, а салони краси в свою чергу, обіцяють своїм пацієнтам повністю позбутися від тьмяних, шаруються нігтів. Характерна ознака spa манікюру це тривалість. Протягом двох годин майстру надається можливість відкрити свої задумки і всі маніпуляції працюють на одну мету-кінцевий результат. Ви отримуєте в результаті і душевне розслаблення, і ідеальні руки. Звичайно, фантазія у майстри повинна відкриватися величезна, адже і салони мають конкуренцію в наданні наборів, що входять в spa манікюр.

І ось з цієї причини, у кожного фахівця є тільки своя унікальна система.
Звичайно ж, в першу чергу - це обробка нігтів , Але популярність він отримав через пілінгу, масок для шкіри рук, масажу до ліктів і головне що всі вони зроблені на основі харчових продуктів які мають величезний біо і косметичним дією. До їх складу входить молоко, шоколад, цукор, мед, сіль і звичайний чай. Всі оздоровчі природні процедури: водорості, ароматичні масла, настої трав і т.п.

Найкраще поцікавитися прямо на місці - що вони можуть запропонувати вам, а вже потім приймати рішення у кого зупинити свій вибір. Впевнено можемо вам сказати, що крім красивих, доглянутих рук з чудовими нігтями ви отримаєте в нагороду відмінний настрій після сеансу

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!