СПА-маникюр Натуральність вважається основним козирем Спа - манікюру. Штучні і нарощені нігті поступово втрачають свої позиції і виходять з моди. Лінія по догляду за руками стає все більш популярною, адже її основний принцип це здоров'я і природність. Навіть досить висока ціна не є перешкодою для її популярності.

Якщо брати до уваги ідеал то манікюр варто робити щотижня. Після того, як зняли лак з нігтів їх слід помістити в теплу ванночку. Потім наноситься спеціальний засіб для видалення кутикули за допомогою спеціальної палички кутикулу усувають. Що стосується форми нігтя то це справа кожного, все індивідуально. На сьогоднішній день в моді квадратні нігті з яскравим лаком. Коригувати краю нігтів слід за допомогою пилочки. Але пиляти варто тільки в одну сторону, щоб вони не розшаровується і не ламалися. Перед тим як наносити лак слід нанести засіб для зміцнення нігтя і для швидкого зростання.

У домашніх умовах або косметичному салоні можна робити звичайний класичний манікюр . Останнім часом починає набирати популярність спа манікюр, який поступово витісняє класичний. У спа - манікюру такі ж принципи як і спа процедур, тобто лікувальні водні процедури.

Основною відмінністю спа манікюру від класичного тому, що під час проведення першого не застосовується ножиць і щипчиків. Досить часто такий манікюр називають не обрізної. Також під час спа манікюру ризик інфікування зводиться до нуля. Варто зауважити, що проведення класичного манікюру в відмінному салоні не несе ніякої загрози.

Під час проведення спа манікюру полягає в проведенні дуже тривалих водних процедур, при яких застосовують природні компоненти і відповідно активні біологічні речовини.

Особливу увагу під час такого манікюру надають лікувально - відновлював догляду за руками і нігтями , А саме: парафінові ванни, різні поживні маски, масаж для рук і ніг, а також епіляція. Також практикується делікатне видалення мозолів, відмерлих тканини з стопи, а також застосовують препарати, що покращують кровообіг в ногах. Крім того застосовують лікувальні ванни для відновлення нігтів.

Варто зауважити, що справжній спа манікюр проводиться тільки в спеціальному салоні і за дуже великі гроші. Але деякі принципи такого манікюру можна взяти на озброєння.

Металеві пилочки для нігтів краще замінити на дерев'яні, які можна придбати в магазині.

Креми для рук варто купувати не тільки з зволожуючим ефектом, а й лікувальним. Для того, щоб нігті були міцними застосовуйте вітамін А, йод і кальцій.

Для того, щоб нігті були міцними проводите содові ванночки, або з морською сіллю.

Жовтизни нігтів можна позбутися за допомогою соку лимона.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!