Способы избавления от мозолей и натоптышей Мозолі і натоптиші є поширеною проблемою, яка завдає серйозний дискомфорт. Найчастіше мозолі з'являються на великому пальці, подушечках і п'ятах. Місця, на яких вони з'являються, можуть доставляти істотний дискомфорт у вигляді болю і ниття. Зверху на пальцях взуття починає натирати шкіру і з'являється суха мозоль. Назавжди позбутися загрубілі шкіри неможливо, адже вага постійно тисне на одну малу площу.

Натоптиші представлені у вигляді ущільнень на стопах, які заважають вільно ходити, і болять. При лікуванні мозолів варто обмежити ходьбу і намагатися обмежувати тиск на мозолі. Між процедурами корисно приймати вітаміни А і Е, фітин, паління магнезію.

Домашні процедури для вирішення проблеми

Гарячі ванночки для ніг

Складові ванночки: 10 грамів соди, 20 грамів мила і літр води. Тривалість процедури досягає 15-20 хвилин. Після виконання ванночки варто зішкребти верхній м'який шар і нанести саліцилову кислоту.

Солоні холодні ванночки для ніг

Складові ванночки: столова ложка солі і літр води. Нагрівають воду до 38-39 градусів, і опускають в неї ноги. Тривалість дії 5-25 мінут.Натоптиші після цього зчищають. Кількість ванночок залежить від стану шкіри стоп.

Завжди під рукою варто тримати мозольний пластир. Також варто регулярно виконувати пілінг шкіри стоп.

Народні засоби проти мозолів і натоптишів

1. Компреси з хліба. Якщо мозоль НЕ застарілий, то видалити його безболісно допоможе виконання компресу з хліба на протязі восьми днів. Його змочують в оцті і прикладають до ділянки з мозолем.

2. Компрес з алое.На старі мозолі накладають шматочок аркуша алое. Спочатку приймають ванну і на ніч прикладають до мозоля розрізаний лист алое.

3. Компрес з вівса. Солому вівса відварюють і з її допомогою виконують гарячі ванночки з видаленням рогового шару.

4. Картопляний компрес. На мозоль накладають кашку з натертої сирої картоплі. Поверх накладають целофан. На ранок, розм'якшений шар соскабливают і дезінфікують.

5. Цибулевий компресс.Свеженарезанние півкільця цибулі накладають на мозолі на ніч і перебинтовували їх поліетиленом.

6. Часниковий компрес. До мозолі прикладають печена часник, який забинтовують і залишають на ніч.

7. Лимонний компрес. Верхівку лимона зрізають і накладають на мозоль. Щоб він не спав його варто туго примотати. Ноги варто попередньо розпарити в гарячій воді.

8. Кульбабова протирання. Мозолі необхідно змащувати соком кульбаби до повного їх зникнення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!