Свадебные тенденции Яскраві і блискучі нігті здавна вважалися ознакою добробуту і успіху. Жінки всіх народів у всі часи намагалися максимально прикрасити свої нігті, щоб привернути до них увагу. Не оминула ця тенденція навіть легендарну єгипетську царицю Клеопатру, яка використовувала безліч пензликів для розпису нігтів.

Пройшли століття, а прагнення якомога красивіше прикрасити свої нігті з кожним роком тільки зростає.

Сучасні технології нарощування нігтів постійно відкривають нові напрямки нігтьового сервісу. І весільний манікюр не є винятком.

Кожна дівчина бажає блищати на власному весіллі до самих кінчиків нігтів. І в цій справі відмінний помічник - весільний дизайн нарощування нігтів - мережива, пір'я, блискітки, стрази, аквадизайн, художній розпис, ліплення. Сучасні тенденції нейл-арту займають чільне місце в мистецтві весільного манікюру.

І на сьогоднішній день проявом хорошого тону вважається збіг малюнків манікюру і педикюру.

З найбільш популярних різновидів весільного манікюру можна виділити наступні:
Френч. Цей тип манікюру на весілля очолює рейтинг популярності. Вся нігтьова пластина закрашивается майстром в ніжно-рожевий або тілесний тон, а кінчик нігтя виділяється білим кольором. Іноді застосовується такий різновид цього манікюру, як квітковий френч. Відмінність полягає в використанні в дизайні композицій з квітів.

Фан-френч. Відрізняє від класичного френча тим, що за допомогою гелю рожевого кольору подовжується нігтьова пластина, а білий кінчик промальовується набагато тонше. Нігті відрізняються мигдалеподібної, аристократичної формою.

Аквадизайн. При цьому способі нарощування нігтів використовуються кольорові акрил. Спочатку майстер створює колірну гаму, малюнок, а потім нігті покриває прозорим акрилом. Перевагою цього типу весільного манікюру в тому, що після церемонії, вільно можна покрити нігті будь-яким іншим кольором лаку без шкоди для «Акваріума».

Художній розпис (Нейл-арт) є неустаревающей, класичним видом розпису нігтів. Майстер розписує нігті пензликами, паличками, тонких голочками за допомогою водно-акрилових фарб і лаків. Для дизайну весільного манікюру характерно застосування декоративного піску, мережива, мікроблесток, фольги, що дає можливість створити деталі образу, максимально точно поєднуються з сукнею або прикрасами нареченої.

акрилове ліплення вважається по праву самим весільним видом манікюру. Для створення манікюру використовуються акрилові пудри різних кольорів, з яких ліплять різні елементи декору.

Пірсинг. Виконання цього виду весільного манікюру можливо тільки на штучних нігтях, оскільки природну нігтьову платину при проколюванні можна пошкодити. Проколюють, як правило, ніготь на безіменному пальці. Відмінне поєднання замочка в вигляді сердечка на лівій руці і ключика - на правій.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!