Ви вже вибрали підходяще плаття, зачіску, макіяж, визначилися з букетом і аксесуарами, залишилася справа за малим - вибрати відповідний манікюр. Це досить серйозне завдання, так як ваші руки будуть постійно на виду. Звичайно, вам захочеться, щоб все виглядало чудово, тому про вибір манікюру слід подбати заздалегідь.

Замислившись про вибір весільного манікюру , Врахуйте, що він повинен бути не тільки красивим, але і зручним для вас. Занадто довгі нігті будуть вам заважати, адже вони можуть за щось зачепитися. Буде дуже прикро, якщо в такий день ви випадково поламаєте ніготь. Тому дуже довгі нігті будуть зайвими.

Якщо ви захотіли в честь свята наростити нігті, то про це варто подумати заздалегідь. Хоча б за два тижні варто наростити нігті. Тим більше, якщо ви робите це в перший раз. Тоді у вас буде час звикнути в вашим новим нігтям, якщо у вас є алергія на використовувані матеріали - то вона проявиться і не стане неприємним сюрпризом в найвідповідальніший день. Крім того, за пару днів до урочистої події сходіть на корекцію нігтів, так ваші нігті будуть виглядати просто дивовижно.

Що стосується кольорової палітри весільного манікюру, то на першому місці стоять пастельні тони - бежевий, рожевий, кремовий. Звичайно, все повинно бути підібрано гармонійно. І плаття, і аксесуари, і манікюр повинні бути в оной кольоровій гамі. Досить популярний і французький манікюр. Він не тільки підійде до будь-якого вбрання, а й буде виглядати святково. Але не тільки класичні варіанти манікюру актуальні для весілля. Це ваш день і ви можете дозволити собі більше, ніж в будь-який інший. Тому навіть занадто яскравий і блискучий дизайн манікюру буде вам до пари. Тому використання блискіток, камінчиків і багатьох інших додаткових елементів тільки вітається.

Вибирайте не той манікюр, який вважається найбільш популярним або які зручніше і швидше робити майстрові, а той, який сподобався саме вам, адже це ваш день і все повинно бути ідеально.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!